Menu


 Najpopularniejsze

Dla młodzieży sezon letni autokar
kategoria kolonia/obóz młodzieżowy Zobacz
Porticcio-Ruppione, Francja/Korsyka; kategoria *** Zobacz
Blanes/Costa Brava, Hiszpania Zobacz

Kraje i regiony
Chorwacja Zobacz
Egipt Zobacz
Polska Zobacz
Tunezja Zobacz
Włochy Zobacz

 Polecamy strony
 
TUNEZJA + ALGIERIA 15 DNI objazd + wypoczynek
 
 
Informacje podstawowe:
Kraj/Region:Miejscowość:
TunezjaSousse/Port El Kantaoui
Opis oferty:

Monastir - Monastir/Hammamet/Sousse - Kairouan - Sbeitla - Tebessa - Timgad - Biskra - Constantine - Annaba - Tabarka - Bizerta - Tunis - Monastir/Hammamet/ Sousse

Program imprezy:
Dzień 1:
Zbiórka na lotnisku w hali odlotów. Wylot samolotu czarterowego do Monastiru. Odprawa celna, powitanie na lotnisku w Monastirze. Transfer z lotniska do hotelu, zakwaterowanie oraz kolacja.
Dzień 2: Po śniadaniu wyjazd w kierunku Kairouan - jednego z czterech świętych miast Islamu, ktorego meczet to najstarsza światynia w północnej Afryce, a medina tonie w błękicie, bieli i zieleni, przywołując obraz życia prowadzonego przed wiekami. W dalszej cześci przejazd do Sbeitli, gdzie znajdują się pozostałości rzymskiej osady Sufetuli. Zakwaterowanie w hotelu w regionie Kasserine, kolacja, nocleg.
Dzień 3: Po śniadaniu przejazd w kierunku granicy tunezyjsko - algierskiej, odprawa celna. W dalszej cześci przejazd do Tebessy miasta położonego ok. 40 km od granicy tunezyjskiej. Zwiedzanie miasta. W dalszej części zwiedzanie zabytków starozytnej Tebessy; świątyni św. Kryspina; świątyni Minerwy i ogrodów. Kolacja i odpoczynek w hotelu w regionie Tebessy.
Dzień 4: Po śniadaniu przejazd w stronę Timgadu. Miasta, którego historia sięga 1900 lat, bedącego zarazem najwiekszym zabytkiem rzymskim w Algierii. W dalszej części dnia przejazd do Biskry w regionie Ziban, słynacego z oaz i palmiarni. Kolacja i odpoczynek w hotelu.
Dzień 5: Po śniadaniu przejazd widokowym szlakiem, wiodącym przez Balkony Ghoufiego, ukazyjącym piękno kanionu w Górach Atlasu. Nastepnie przejazd do Constantyny, miasta zbudowanego między dwiema górami, połączonymi wieloma mostami. Zwiedzanie miasta. W dalszej części przejazd do Annaby. Po przyjeździe do hotelu zakwaterowanie i kolacja w Annabie.
Dzień 6: Po śniadaniu zwiedzanie chrześcijańskiej części miasta wraz z bazyliką Św. Augustyna oraz ruin Hipponu. W dalszej części powrót na terytorium Tunezji, po drodze odprawa celna. W dalszej części przejazd do Tabarki, stolicy koralu. Przejazd w kierunku Bizerty, zakwaterowanie i nocleg w hotelu.
Dzień 7: Po śniadaniu przejazd w kierunku Tunisu, stolicy Tunezji. Zwiedzanie Mediny, starego miasta położonego w samym centrum Tunisu. Przejazd w kierunki Hammamet/Sousse/Monastir. Nocleg w hotelu. Mozliwość zorganizowania wycieczki fakultatywnej do Kartaginy i Sidi Bou Said.
8 Dzień: Po śniadaniu transfer do hotelu.
Dzień 9-14: Zakwaterownie w hotelu w Tunezji, możliwość korzystania z wycieczek fakultatywnych.
Dzień 15: Śniadanie, transfer na lotnisko w Monastirze, wylot do Polski.
Uwaga: Kolejność zwiedzania może ulec zmianie, również kolejność realizacji imprezy (7-dniowego zwiedzania i 7-dniowego pobytu) może być realizowana zamniennie i jest uzależniona od Organizatora. Wyjątek stanowią klienci, którzy wykupili gwarancję kolejności części objazdowej i pobytu. Obywatele polscy mają obowiązek posiadania wizy przy wjeździe do Algerii. Procedury celne na granicy tunezyjsko - algierskiej mogą trwać dłużej niż odprawy na terenie Europy. Klient ma obowiązek dostarczenia kserokopii strony (ze zdjęciem) z paszportu na 3 tyg. przed datą wylotu z opisem terminu i kodu imprezy. Klient zobowiązany jest do posiadania 2 zdjęć podczas objazdu.

Zakwaterowanie podczas pobytu: Aparthotel Residence El Kantaoui 3*:
Położenie:
Na przeciwko pięknego Port El Kantaoui, gdzie znajduje się mnóstwo barów, kawiarni, restauracji i sklepów, ok. 8 km od centrum Sousse, ok. 450 m od plaży, ok. 50 m od wesołego miasteczka oraz 200 m od Centrum Portu.
Pokoje: 1-, 2-osobowe z możliwością dostawki, łazienka (wanna/prysznic), aneks kuchenny (wyposażenie za dopłatą 1,5 TND/dzień), lodówka. Klimatyzacja (centralnie sterowana), telefon, łóżka pojedyńcze lub podwójne.
Do dyspozycji gości: Basen z brodzikiem (leżaki przy basenie bezpłatne, materace płatne ok. 0,5 TND/dzień), recepcja, restauracje, bar, snack bar, pizzerię, minimarket, sklepik, fryzjera. Istnieje możliwość wynajęcia sejfu w hotelowej recepcji (za dopłatą ok. 1 TDN/dzień).
Wyżywienie (HB): Śniadania w formie bufetu (kawa, herbata, woda, soki - bezpłatne) oraz obiadokolacje w formie bufetu (napoje dodatkowo płatne).

Zniżki:
- dziecko do lat 12 - 300 zł/os.
- trzecia osoba na dostawce - 200 zł/os.

Dopłaty:
- pokój jednoosobowy + 600 zł/os.
- wylot z lotnisk lokalnych + 60 zł/os.
- gwarancja kolejności realizacji imprezy + 95 zł/os.


Cena zawiera: Zakwaterowanie, wyżywienie, przelot samolotem, ubezpieczenie KL, NW i bagażu, opieka polskojęzycznego rezydenta i pilota, przejazd klimatyzowanym autokarem na trasie objazdu, transfer z/na lotnisko.

Cena nie zawiera: Opłaty lotniskowej + 240 zł/os., pakietu wiz ok. 60 EUR/os., biletów wstępu ok. 17 EUR/os., przewodników lokalnych ok. 28 EUR/os., ochrona policyjna ok.46 EUR/os., napiwków ok. 10 EUR/os., asysta lokalnej agencji ok. 19 EUR/os., wycieczek fakultatywnych, wydatków osobistych.

MEGA RABATY ZA WCZESNĄ REZERWACJĘTerminy wyjazdu
Cena za osobę.

* Podane ceny są cenami informacyjnymi aktualizowanymi co jakiś czas i nie stanowią oferty w sensie handlowym.
 
Brak dostępnych ofert

Wydrukuj zaznaczone terminy « Powrót
 
 
 Code and design by new4mat.com  Organizator  |  Administrator  

STRONA GŁÓWNA | BIURO PODRÓŻY | AGENCI | DOKUMENTY | KONCESJE | GALERIA | WKRÓTCE | TAPETY | INFO | KONTAKT

 Wyszukiwanie ofert   Strefa dla agenta   Oferty dnia   Oferty First-time   Oferty Last-minute   Opisy krajów   Hotele - wczasy   Hotele - zwiedzanie   Ośrodki studenckie   Ośrodki młodzieżowe   Opisy wycieczek   Konferencje i szkolenia   Wycieczki objazdowe   Wycieczki szkolne   Zielone szkoły   Pielgrzymki   Bilety lotnicze   Plany lotnisk   Bilety autokarowe   Wynajem autokaru   Ubezpieczenia   Warunki ubezpieczenia   Warunki uczestnictwa   Przewodniki   Pogoda na WP   Informacje dla Polaków za granicą