Menu


 Najpopularniejsze

Zwiedzanie i wypoczynek sezon letni dojazd własny
Chorwacja Zobacz
Chorwacja; Pomiędzy 9.08.10 i 18.08.10 Zobacz
Chorwacja; Pomiędzy 1.07.10 i 15.07.10 Zobacz

Kraje i regiony
Chorwacja Zobacz
Egipt Zobacz
Polska Zobacz
Tunezja Zobacz
Włochy Zobacz

 Polecamy strony
 
TUNEZJA + LIBIA 15 DNI objazd + wypoczynek
 
 
Informacje podstawowe:
Kraj/Region:Miejscowość:
TunezjaSousse/Port El Kantaoui
Opis oferty:

Monastir - Nabeul/Hammamet/Sousse/ Monastir/Mahdia - El Jem - Gabes - Medenine - Tataouine -Ras Jedir - Trypolis - Leptis Magna - Sabratah - Kairouan- Monastir

Program imprezy:
Dzień 1:
Zbiórka na lotnisku w hali odlotów. Wylot samolotu czarterowego do Monastiru. Odprawa celna, powitanie na lotnisku w Monastirze. Transfer z lotniska do hotelu zakwaterowanie oraz kolacja.
Dzień 2: Po śniadaniu wyjazd w kierunku El Jem - zwiedzanie rzymskiego amfiteatru z III w. Przejazd trasą Sfax - Gabes do Tataouine. Zakwaterowanie w hotelu w regionie Tataouin. W godzinach popołudniowych wycieczka fakultatywna do doliny Ksarów. Kolacja, nocleg.
Dzień 3: Po śniadaniu przejazd w kierunku Trypolisu, stolicy Libii. Po drodze odprawa celna w Ras Jedir. Przejazd do Sabratah, gdzie znajdują się rzymskie ruiny. Zwiedzanie łaźni, mauzoleum punickiego, światyń i teatru. Kolacja i odpoczynek w hotelu okolicach Trypolisu/Gharyan.
Dzień 4: Po śniadaniu zwiedzanie Trypolisu, m.in. Muzeum Narodowego, spacer po medinie, łuk Marka Aureliusza, dawnego więzienia pirackiego, kościoła Matki Boskiej od Aniołów, Plac Zielony. Czas wolny, powrót do hotelu, kolacja i odpoczynek.
Dzień 5: Po śniadaniu przejazd i zwiedzanie Leptis Magna. Zwiedzanie ruin starożytnego miasta: m.in łuku Septymiusza Sewera, łaźni Hadriana, forum Sewera oraz teatru. Powrót do hotelu.Wieczorem możliwy fakultatywnie ”Trypolis nocą”. Kolacja i odpoczynek w hotelu.
Dzień 6: Po śniadaniu przejazd w kierunku granicy z Tunezją, odprawa celna w Ras Jedir - Przejazd przez Medine; nocleg w hotelu w okolicach Gabes/Matmata.
Dzień 7: Po śniadaniu przejazd w kierunku Kairouanu - jednego z czterech świętych miast Islamu, którego meczet to najstarsza światynia w Północnej Afryce, a medina tonie w błękicie, bieli i zieleni, przywołując obraz życia prowadzonego przed wiekami Panoramiczne zwiedzanie meczetu i czas wolny na medinie.Nocleg w regionie Mahdia/ Monastir/Sousse.
Dzień 8: Po śniadaniu transfer do hotelu.
Dzień 9 - 14: Zakwaterownie w  hotelu w Tunezji, możliwość korzystania z wycieczek fakultatywnych.
Dzień 15: Śniadanie, transfer na lotnisko w Monastirze, wylot do Polski.
Uwaga: Kolejność zwiedzania może ulec zmianie, również kolejność realizacji imprezy (7 - dniowego zwiedzania i 7 - dniowego pobytu) może być realizowana zamniennie i jest uzależniona od Organizatora. Wyjątek stanowią klienci, którzy wykupili gwarancję kolejności części objazdowej i pobytu. Obywatele polscy mają obowiązek posiadania wizy przy wjeździe do Libii. Zakaz wwożenia alkoholu na teren Libii. Procedury celne na granicy tunezyjsko - libijskiej mogą trwać dłużej niż odprawy na terenie Europy . Klient ma obowiązek dostarczenia kserokopii strony (ze zdjęciem) z paszportu na 2 tyg. przed datą wylotu z opisem terminu i kodu imprezy. Osoby posiadające wizę izraelską lub pieczątki graniczne nie będą wpuszczane na terytorium Libii.

Zakwaterowanie podczas pobytu: Aparthotel Residence El Kantaoui 3*:
Położenie:
Na przeciwko pięknego Port El Kantaoui, gdzie znajduje się mnóstwo barów, kawiarni, restauracji i sklepów, ok. 8 km od centrum Sousse, ok. 450 m od plaży, ok. 50 m od wesołego miasteczka oraz 200 m od Centrum Portu.
Pokoje: 1-, 2-osobowe z możliwością dostawki, łazienka (wanna/prysznic), aneks kuchenny (wyposażenie za dopłatą 1,5 TND/dzień), lodówka. Klimatyzacja (centralnie sterowana), telefon, łóżka pojedyńcze lub podwójne.
Do dyspozycji gości: Basen z brodzikiem (leżaki przy basenie bezpłatne, materace płatne ok. 0,5 TND/dzień), recepcja, restauracje, bar, snack bar, pizzerię, minimarket, sklepik, fryzjera. Istnieje możliwość wynajęcia sejfu w hotelowej recepcji (za dopłatą ok. 1 TDN/dzień).
Wyżywienie (HB): Śniadania w formie bufetu (kawa, herbata, woda, soki - bezpłatne) oraz obiadokolacje w formie bufetu (napoje dodatkowo płatne).

Zniżki:
- dziecko do lat 12 - 300 zł/os.
- trzecia osoba na dostawce - 200 zł/os.

Dopłaty:
- pokój jednoosobowy + 600 zł/os.
- wylot z lotnisk lokalnych + 60 zł/os.
- gwarancja kolejności realizacji imprezy + 95 zł/os.


Cena zawiera: Zakwaterowanie, wyżywienie, przelot samolotem, ubezpieczenie KL, NW i bagażu, opieka polskojęzycznego rezydenta i pilota, przejazd klimatyzowanym autokarem na trasie objazdu, transfer z/na lotnisko.

Cena nie zawiera: Opłaty lotniskowej + 240 zł/os., pakietu wiz ok. 50 EUR/os., biletów wstępu ok. 30 EUR/os., przewodników lokalnych i policji turystycznej ok.35 EUR/os., napiwków ok. 5 EUR/os., zaproszenia ok. 15 EUR/os., wycieczek fakultatywnych, wydatków osobistych.

MEGA RABATY ZA WCZESNĄ REZERWACJĘTerminy wyjazdu
Cena za osobę.

* Podane ceny są cenami informacyjnymi aktualizowanymi co jakiś czas i nie stanowią oferty w sensie handlowym.
 
Brak dostępnych ofert

Wydrukuj zaznaczone terminy « Powrót
 
 
 Code and design by new4mat.com  Organizator  |  Administrator  

STRONA GŁÓWNA | BIURO PODRÓŻY | AGENCI | DOKUMENTY | KONCESJE | GALERIA | WKRÓTCE | TAPETY | INFO | KONTAKT

 Wyszukiwanie ofert   Strefa dla agenta   Oferty dnia   Oferty First-time   Oferty Last-minute   Opisy krajów   Hotele - wczasy   Hotele - zwiedzanie   Ośrodki studenckie   Ośrodki młodzieżowe   Opisy wycieczek   Konferencje i szkolenia   Wycieczki objazdowe   Wycieczki szkolne   Zielone szkoły   Pielgrzymki   Bilety lotnicze   Plany lotnisk   Bilety autokarowe   Wynajem autokaru   Ubezpieczenia   Warunki ubezpieczenia   Warunki uczestnictwa   Przewodniki   Pogoda na WP   Informacje dla Polaków za granicą