Menu


 Najpopularniejsze

Wczasy sezon letni autokar
Chorwacja Zobacz
Chorwacja Zobacz
Chorwacja Zobacz

Kraje i regiony
Chorwacja Zobacz
Egipt Zobacz
Polska Zobacz
Tunezja Zobacz
Włochy Zobacz

 Polecamy strony
 
IMPERIUM AZTEKÓW
 
 
Informacje podstawowe:
Kraj/Region:Miejscowość:
MeksykAcapulco
Opis oferty:

PROGRAM IMPREZY:
Dzień 1. Warszawa - Mexico City Poranny wylot z Warszawy. Przylot do Mexico City w godzinach wieczornych. Transfer do hotelu. Nocleg.

Dzień 2. Mexico City Śniadanie. Zwiedzanie Mexico City, trzeciego pod względem liczby mieszkańców miasta na świecie, zbudowanego na gruzach Tenochtitlan - starożytnej siedziby Azteków. Zobaczą Państwo niesamowite połączenie nowoczesności, kolonialnego charakteru i prekolumbijskich korzeni miasta. Udamy się również do sławnego Muzeum Antropologii, gdzie na dwóch poziomach można podziwiać obraz miasta na przestrzeni dziejów. Późnym popołudniem powrót do hotelu. Nocleg.

Dzień 3. Teotihuacan
Śniadanie. Wyjazd do Sanktuarium Matki Boskiej z Gwadelupy. To szczególne dla wszystkich mieszkańców Meksyku miejsce zasłynęło po tym jak w 1531 w górach w pobliżu Cerro del Tepeyac Matka Boska ukazała się indiańskiemu chłopcu. Po wizycie w sanktuarium i bazylice pojedziemy do Teotihuacan, starożytnej siedziby dawnej stolicy Imperium Azteków. Miasto to w czasach największej świetności zamieszkiwało ok. 200 000 mieszkańców. Rozległość i rozmach architektoniczny tego miejsca świadczą o potędze azteckiego imperium. Wieczorem powrót do hotelu. Nocleg.

Dzień 4
. Cuernavaca Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd Autokarem do Acapulco. Po drodze zwiedzanie Cuernavaca - miasta zwanego "Miastem Wiecznej Wiosny", położonego na wysokości 1542 m. n. p. m. Jego klimat - łagodny i ciepły - powoduje, że tropikalne ogrody kwitną tu przez cały rok. Po przyjeździe do Acapulco zakwaterowanie w hotelu, kolacja i nocleg.

Dzień 5-7. Acapulco
Pobyt w hotelu 4 *** All inclusive w Acapulco.

Dzień 8.
Acapulco - Warszawa Wykwaterowanie z hotelu. Przejazd autokarem do Mexico City. Wieczorem lot powrotny do Warszawy.

Dzień 9.
Warszawa Wieczorem lądowanie w Warszawie.

 


Cena zawiera: przelot na trasie Warszawa-Mexico City-Warszawa, 3 noclegi ze śniadaniami w Mexico City, w hotelu 3* w pokojach 2-osobowych, 4 noclegi w Acapulco w hotelu 4*all inclusive, lokalny transport klimatyzowanym autokarem, zwiedzanie wg programu (wraz z biletami wstępu do zwiedzanych obiektów), serwis wykwalifikowanego przewodnika lokalnego i polskiego pilota.


Cena nie zawiera: opłat lotniskowych 680 zł/os, ubezpieczenia KL, NNW 59 zł/os + 29 zł za drugi tydzień, zwyczajowych napiwków dla kierowców, przewodników. Terminy wyjazdu
Cena za osobę.
 
Brak dostępnych ofert

Wydrukuj zaznaczone terminy « Powrót
 
 
 Code and design by new4mat.com  Organizator  |  Administrator  

STRONA GŁÓWNA | BIURO PODRÓŻY | AGENCI | DOKUMENTY | KONCESJE | GALERIA | WKRÓTCE | TAPETY | INFO | KONTAKT

 Wyszukiwanie ofert   Strefa dla agenta   Oferty dnia   Oferty First-time   Oferty Last-minute   Opisy krajów   Hotele - wczasy   Hotele - zwiedzanie   Ośrodki studenckie   Ośrodki młodzieżowe   Opisy wycieczek   Konferencje i szkolenia   Wycieczki objazdowe   Wycieczki szkolne   Zielone szkoły   Pielgrzymki   Bilety lotnicze   Plany lotnisk   Bilety autokarowe   Wynajem autokaru   Ubezpieczenia   Warunki ubezpieczenia   Warunki uczestnictwa   Przewodniki   Pogoda na WP   Informacje dla Polaków za granicą