Menu


 Najpopularniejsze

Wycieczki sezon letni autokar
objazd, Grecja Zobacz
objazd, Włochy Zobacz
objazd, Czechy Zobacz

Kraje i regiony
Chorwacja Zobacz
Egipt Zobacz
Polska Zobacz
Tunezja Zobacz
Włochy Zobacz

 Polecamy strony
 
CZESKIE IMPRESJE
 
 
Informacje podstawowe:
Kraj/Region:Miejscowość:
Czechyobjazd
Opis oferty:

Kutna Hora - Karlove Vary - Praga - Hradczany


Program:
Dzień 1

Wyjazd z Polski. Przejazd przez terytorium Republiki Czeskiej. Podczas przejazdu krótkie postoje.
Dzień 2
Przejazd do Kutnej Hory i zwiedzanie miasta. Zwiedzanie katedry św. Barbary, Włoski Dwór - pierwotnie siedziba Wacława II oraz Kolegium Jezuickie. Około południa przejazd do Pragi. Zakwaterowanie w hotelu i krótki czas na odpoczynek. Po południu zwiedzanie Pragi rozpoczniemy od Vaclawskie Namesti z ciekawą budową secesyjną. Starymi uliczkami dotrzemy do Rynku Staromiejskiego: Ratusz, kościół Sw. Mikołaja. Następnie będziemy spacerować przez dzielnicę Żydowską Josefov: Staro-nowa Synagoga zbudowana w XIII wieku, Synagoga Wysoka. Czas wolny na obiadokolację. Powrót do hotelu.
Dzień 3
Po śniadaniu wyjazd z Pragi na zwiedzanie Karlovych Varów- malowniczo położonego uzdrowiska w zachodnich Czechach, słynącego z produkcji Becherovki - likieru ziołowego. Spacer po zabytkowym centrum, zwiedzanie Wytwórni Becherovki, czas wolny na obiad i zakupy.Po południu powrót do Pragi. Spacer ulicami stolicy "Praga nocą" (przejazd komunikacją miejską).
Dzień 4
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i zwiedzanie praskich Hradczan: klasztor na Strachowie z piękną biblioteką, Zamek Praski, czyli Hrad, katedra św. Wita, w której przechowywane są relikwia królów czeskich, Pałac Królewski, bazylika Św. Jerzego oraz Złota Uliczka. Następnie przejdziemy przez Małą Stronę, dzielnicę położoną na zboczach zamkowych, która obfituje w piękno i bogato zdobione barokowe pałace oraz kamiennice. Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych.
Dzień 5
Przyjazd do Polski we wczesnych godzinach porannych (Katowice ok.2.00-3.00).

UWAGA! Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.

Zakwaterowanie: Twin** (lub podobny) - hotel klasy turystycznej
Położenie: niedaleko centrum miasta
Pokoje: 2 i 3 - osobowe w segmentach- tzn. na 2 pokoje przypada wspólna łazienka z WC.
Wyżywienie (BB): śniadania.

Dopłaty: do pok. 1-os. + 120 zł/os.

Cena obejmuje: transport komfortowym autokarem (klimatyzacja, WC, bar, video), zakwaterowanie w hotelu (2 noce), 2 śniadania, ubezpieczenie, program turystyczny, opiekę pilota.

Cena nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i lokalnych przewodników ok. 1400 CZK, obiadokolacji ok. 700 CZK,  rejsu statkiem ok. 700 CZK, wydatków osobistych.

Wyjazdy z 27 miast Polski.



Terminy wyjazdu
Cena za osobę.

* Podane ceny są cenami informacyjnymi aktualizowanymi co jakiś czas i nie stanowią oferty w sensie handlowym
 
Brak dostępnych ofert

Wydrukuj zaznaczone terminy « Powrót








 




 
 Code and design by new4mat.com  Organizator  |  Administrator  

STRONA GŁÓWNA | BIURO PODRÓŻY | AGENCI | DOKUMENTY | KONCESJE | GALERIA | WKRÓTCE | TAPETY | INFO | KONTAKT

 Wyszukiwanie ofert   Strefa dla agenta   Oferty dnia   Oferty First-time   Oferty Last-minute   Opisy krajów   Hotele - wczasy   Hotele - zwiedzanie   Ośrodki studenckie   Ośrodki młodzieżowe   Opisy wycieczek   Konferencje i szkolenia   Wycieczki objazdowe   Wycieczki szkolne   Zielone szkoły   Pielgrzymki   Bilety lotnicze   Plany lotnisk   Bilety autokarowe   Wynajem autokaru   Ubezpieczenia   Warunki ubezpieczenia   Warunki uczestnictwa   Przewodniki   Pogoda na WP   Informacje dla Polaków za granicą