Menu


 Najpopularniejsze

Wczasy sezon letni samolot
Złote Piaski, Bułgaria Zobacz
Grecja/Kreta Zobacz
Tunezja Zobacz

Kraje i regiony
Chorwacja Zobacz
Egipt Zobacz
Polska Zobacz
Tunezja Zobacz
Włochy Zobacz

 Polecamy strony
 
HOTEL ADRIA
 
 
Informacje podstawowe:
Kraj/Region:Miejscowość:
ChorwacjaBiograd na Moru
Opis oferty:


Biograd na Moru:
  Znana nadmorska miejscowość wypoczynkowa z dobrze rozwiniętą infrastrukturą turystyczną. Znajdują się tu hotele, pensjonaty wypoczynkowe, restauracje, kafejki, sklepy, dyskoteka i malowniczy port jachtowy. Biograd posiada piękną żwirowo - piaszczystą plażę, promenadę nadmorską z palmami i kafejkami dodającymi jej szczególnego uroku oraz przepiękny, rozległy park z terenami sportowymi. W odległości 7 km od Biogradu znajduje się największe w Chorwacji jezioro Vransko.

Położenie: Obiekt położony jest w pięknym lesie sosnowym, 300m od jednej z najpiękniejszych plaż nad Adriatykiem - Soline i 800m centrum miasta.
 
Hotel:  w hotelu znajduje się recepcja, sklep z pamiątkami, aperitif bar,restauracja a'la carte, klimatyzowana restauracja z tarasem, parking płatny (2 euro - ogólnodostępny i 4 euro/dzień strzeżony).
 
Sport/Rozrywka: Basen wewnętrzny i zewnętrzny z barem i tarasem, plac zabaw oraz mini klub dla dzieci (23.06-08.09.2013), boisko do piłki nożnej, koszykówki i tenisa, pole do mini golfa, stół do tenisa stołowego, siatkówka plażowa, badminton, boisko do gry w boccia. Strefa wellness z masażami, aromaterapia, sauna, łaźnia turecka. Codzienne animacje dla dzieci i dorosłych oraz muzyka na żywo.
 
Pokoje: Do dyspozycji gości 200 pokoi. Wszystkie posiadają pełny węzeł sanitarny, TV Sat, telefon, mini bar, sejf, balkon i klimatyzację. Możliwość dostawki w pokoju D1D.

Typ pokoi:
DBD

pokój dwuosobowy z balkonem i klimatyzacją (brak możliwości dostawki)

D1Dpokój dwuosobowy z balkonem i klimatyzacją
SGDpokój jednoosobowy z balkonem i klimatyzacją

Wyżywienie: w terminach od 06.04 do 14.06.2013 oraz 15.09. do 26.10.2013 cena zawiera 2 posiłki dziennie (HB) woda, soki w cenie (istnieje możliwość dopłaty do 3 posiłków - FB-  w tym terminie), natomiast w terminach 15.06 do 14.09.2013 cena zawiera wyżywienie All inclusive  (ALL), trzy posiłki dziennie w formie bufetu. Popołudniowe przekąski od 16.00 do 17.00 (ciastka, lody dla dzieci, kawa, herbata, soki). Napoje w barze od 10.00 do 22.00. Raz w tygodniu kolacja dalmatyńska.

Doba hotelowa:
Zakwaterowanie w dniu przyjazdu po godz. 14.00
Wykwaterowanie w dniu wyjazdu do godz. 10.00

CENA OBEJMUJE:
- zakwaterowanie 7 noclegów
- wyżywienie wg oferty
- taksę klimatyczną
- ubezpieczenie KL, NW, BP, Choroby przewlekłe

CENA NIE OBEJMUJE:
- ubezpieczenia kosztów rezygnacji z imprezy +3%
- opieki rezydenta na miejscu

ZNIŻKI:
-dziecko do 2 lat (bez świadczeń, stała cena)50,00zł/tydz
-dziecko 2-7 lat na dostawce z dwiema osobami dorosłymi-40%
-dziecko 7-14 lat na dostawce z dwiema osobami dorosłymi-20%
-dziecko 7 - 14 lat z jedną osobą dorosłą-20%
-osoba powyżej 14 lat na dostawce-10%
DOPŁATY:
-wyżywienie (FB)400,00zł/tydzTerminy wyjazdu
Cena za osobę:
 
Brak dostępnych ofert

Wydrukuj zaznaczone terminy « Powrót
 
 
 Code and design by new4mat.com  Organizator  |  Administrator  

STRONA GŁÓWNA | BIURO PODRÓŻY | AGENCI | DOKUMENTY | KONCESJE | GALERIA | WKRÓTCE | TAPETY | INFO | KONTAKT

 Wyszukiwanie ofert   Strefa dla agenta   Oferty dnia   Oferty First-time   Oferty Last-minute   Opisy krajów   Hotele - wczasy   Hotele - zwiedzanie   Ośrodki studenckie   Ośrodki młodzieżowe   Opisy wycieczek   Konferencje i szkolenia   Wycieczki objazdowe   Wycieczki szkolne   Zielone szkoły   Pielgrzymki   Bilety lotnicze   Plany lotnisk   Bilety autokarowe   Wynajem autokaru   Ubezpieczenia   Warunki ubezpieczenia   Warunki uczestnictwa   Przewodniki   Pogoda na WP   Informacje dla Polaków za granicą