Menu


 Najpopularniejsze

Dla studentów sezon letni autokar
Leptokaria, Grecja; kategoria obóz studencki Zobacz
Grecja Zobacz
Kraljevica, Chorwacja; kategoria obóz studencki Zobacz

Kraje i regiony
Chorwacja Zobacz
Egipt Zobacz
Polska Zobacz
Tunezja Zobacz
Włochy Zobacz

 Polecamy strony
 
SYLWESTER W GÓRACH pensjonat
 
 
Informacje podstawowe:
Kraj/Region:Miejscowość:
PolskaMurzasichle
Opis oferty:

Zakopane - Murzasichle

Zakopane - stolica zimowa Polski, najchetniej odwiedzana miejscowość w polskich Tatrach. Bogata infrastruktura turystyczna, coraz to nowe pomysły spędzenia czasu - to atuty, którym trudno sie oprzeć. Warto tu przyjechac o każdej porze roku- w okresie świąteczno- sylwestrowym miasto pieknie przygotowuje się  na przyjazd turystów.

Murzasichle - to turystyczna miejscowość położona ok. 8 km od Zakopanego, posiadająca wyciągi narciarskie o długości ok. 600 m oraz restauracje i sklepy. Dojazd do Zakopanego odbywa się o każdej porze dnia licznymi busami i autokarami. Dodatkowym atutem jest nowopowstała stacja narciarska Małe Ciche (2 km od Murzasichla), posiadająca nowoczesną 4-osobową kolej krzesełkową.

Zakwaterowanie: "Pensjonat Marzenka" - położony jest ok. 500 m od wyciągu narciarskiego, posiada dobry standard, pokoje z łazienkami i telewizorami, swietlicę z TV, parking, stół do ping-ponga. Wyżywienie HB w DW -Tatry”.

Tak się bawimy: bal sylwestrowy w góralskiej karczmie, przy kapeli góralskiej i muzyce mechanicznej.

Menu sylwestrowe:
żur w dzbankach chlebowych, kity świńskie, strogonow, wiejski stół obficie zastawiony, 0,5l alkoholu na parę, szampan na 4 osoby.

Dopłaty: dodatkowy dzień (nocleg, śniadanie, obiadokolacja) +80 zł/os.

Cena obejmuje: zakwaterowanie, śniadania, obiadokolacje, bal sylwestrowy w karczmie.

Cena nie obejmuje: innych wydatków osobistych.  


Terminy wyjazdu
Cena za osobę.
 
Brak dostępnych ofert

Wydrukuj zaznaczone terminy « Powrót
 
 
 Code and design by new4mat.com  Organizator  |  Administrator  

STRONA GŁÓWNA | BIURO PODRÓŻY | AGENCI | DOKUMENTY | KONCESJE | GALERIA | WKRÓTCE | TAPETY | INFO | KONTAKT

 Wyszukiwanie ofert   Strefa dla agenta   Oferty dnia   Oferty First-time   Oferty Last-minute   Opisy krajów   Hotele - wczasy   Hotele - zwiedzanie   Ośrodki studenckie   Ośrodki młodzieżowe   Opisy wycieczek   Konferencje i szkolenia   Wycieczki objazdowe   Wycieczki szkolne   Zielone szkoły   Pielgrzymki   Bilety lotnicze   Plany lotnisk   Bilety autokarowe   Wynajem autokaru   Ubezpieczenia   Warunki ubezpieczenia   Warunki uczestnictwa   Przewodniki   Pogoda na WP   Informacje dla Polaków za granicą