Menu


 Najpopularniejsze

Dla młodzieży sezon zimowy autokar
Austria Zobacz
Austria Zobacz
Gerlitzen Alpe, Austria; kategoria obóz snowboardowy Zobacz

Kraje i regiony
Chorwacja Zobacz
Egipt Zobacz
Polska Zobacz
Tunezja Zobacz
Włochy Zobacz

 Polecamy strony
 
SYLWESTER W PRADZE 6 DNI - Hotel Sport***
 
 
Informacje podstawowe:
Kraj/Region:Miejscowość:
CzechyPraga
Opis oferty:Słynny most Karola - Hrad - zamek królewski - Złota uliczka i Mała Strana - Żydowski Josefov - Doskonała zabawa gwarantowana.PROGRAM WYCIECZKI:
Dzień 1: 29.12
Wyjazd z Polski. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje.
Dzień 2: 30.12 Przyjazd do Kutnej Hory i zwiedzanie miasta słynącego w średniowieczu z wydobycia srebra (miasto wpisane na listę UNESCO). Spacer po malowniczym starym mieście, na szczególną uwagę zasługuje katedra św. Barbary - jedna z najpiękniejszych w Czechach, Włoski Dwór - pierwotnie siedziba Wacława II oraz Klasztor Urszulanek. Następnie wyjazd w kierunku Kralup. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, czas na odpoczynek. Po południu wyjazd do Pragi - spacer przez Plac Wacława secesyjnymi pasażami oraz uliczkami starego miasta. Czas wolny. Dla chętnych kolacja w restauracji na starym mieście (płatna dodatkowo). Wieczorem powrót do hotelu.
Dzień 3: 31.12 Po śniadaniu wyjazd do Pragi - wraz z przewodnikiem zwiedzimy Wyszehrad, a następnie cmentarz żydowski na Żiżkowie. Powrót do hotelu i przygotowania do zabawy sylwestrowej.
Ok. 19.00 wyjazd do centrum. Dla osób, które zakupiły kolację sylwestrową przejazd do restauracji, dla pozostałych osób transfer w okolice Rynku lub Mostu Karola. Tego wieczoru w Pradze obowiązuje na ulicach zakaz spożywania alkoholu w opakowaniach szklanych.
Wspólny powrót do hotelu (ok. 2.00 nad ranem).
Dzień 4:01.01 Około południa wyjazd do centrum Pragi. Zwiedzanie Pragi husyckiej i Nowego Miasta. Po południu czas wolny, a następnie rejs statkiem z obiadokolacją po Wełtawie (18.00 - 20.00). Powrót do hotelu.
Dzień 5: 02.01 Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i wyjazd do Pragi. Zwiedzanie zaczniemy od Klasztoru Strachowskiego, następnie zobaczymy Hradczany - Zamek Praski czyli Hrad, od którego cała dzielnica wzięła nazwę: Brama Macieja z XVII wieku, zabudowania Kancelarii Prezydenckiej, katedra Św. Wita, Pałac Królewski, bazylika Św. Jerzego oraz słynna Złota Uliczka. Następnie spacer barokowymi ulicami Małej Strany - najmniejszego miasta historycznego Pragi. Czas wolny przy średniowiecznym moście Karola. Dla chętnych kolacja w restauracji (płatna dodatkowo). Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.
Dzień 6: 03.01 Przyjazd do Polski we wczesnych godzinach porannych (Katowice ok. 02.00).

UWAGA! Ze względu na okres świąteczny program może ulec zmianie


Zakwaterowanie: Hotel Sport*** (Kralupy)
Hotel kategorii turystycznej, położony jest około 20 km od Pragi w Kralupach. W pobliżu hotelu stacja kolejki podmiejskiej - dojazd do centrum Pragi zajmuje ok. 20 minut
Pokoje: 2-osobowe z łazienką i WC. W każdym pokoju TV-sat i telefon.
Do dyspozycji gości recepcja, restauracja.
Wyżywienie (BB): śniadania kontynentalne.
Uwaga! Hotel może zostać zmieniony na hotel**/*** położony w Pradze. Warunki pobytu (pokoje) jak wyżej.

KOLACJA SYLWESTROWA: Zorganizowana w restauracji-browarze Klasztorni - Pivovar w godzinach 20.00-02.00. Kolacja na gorąco i na zimno, przekąski koktajlowe, kawa, herbata, lampka szampana o północy. Pozostałe napoje płatne dodatkowo. Muzyka na żywo, po północy muzyka mechaniczna, niewielki parkiet do tańczenia

Doplaty:
- za kolację sylwestrową +350 zl/os.
- do pok. 1-osobowego +255 zł/os

Cena obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, bar, WC), zakwaterowanie w hotelu (3 noce),3 śniadania, program turystyczny j.w, opieka pilota, ubezpieczenie Signal Iduna SA (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz usługi lokalnych przewodników -1300 KC, rejsu po Wełtawie - 800 KC, obiadokolacji w restauracjach - 1100 KC oraz innych nie ujętych powyżej kosztów.Terminy wyjazdu
Cena za osobę.

* Podane ceny są cenami informacyjnymi aktualizowanymi co jakiś czas i nie stanowią oferty w sensie handlowym
 
Brak dostępnych ofert

Wydrukuj zaznaczone terminy « Powrót
 
 
 Code and design by new4mat.com  Organizator  |  Administrator  

STRONA GŁÓWNA | BIURO PODRÓŻY | AGENCI | DOKUMENTY | KONCESJE | GALERIA | WKRÓTCE | TAPETY | INFO | KONTAKT

 Wyszukiwanie ofert   Strefa dla agenta   Oferty dnia   Oferty First-time   Oferty Last-minute   Opisy krajów   Hotele - wczasy   Hotele - zwiedzanie   Ośrodki studenckie   Ośrodki młodzieżowe   Opisy wycieczek   Konferencje i szkolenia   Wycieczki objazdowe   Wycieczki szkolne   Zielone szkoły   Pielgrzymki   Bilety lotnicze   Plany lotnisk   Bilety autokarowe   Wynajem autokaru   Ubezpieczenia   Warunki ubezpieczenia   Warunki uczestnictwa   Przewodniki   Pogoda na WP   Informacje dla Polaków za granicą