Menu


 Najpopularniejsze

Wycieczki sezon letni samolot
Włochy Zobacz
Włochy Zobacz
Włochy Zobacz

Kraje i regiony
Chorwacja Zobacz
Egipt Zobacz
Polska Zobacz
Tunezja Zobacz
Włochy Zobacz

 Polecamy strony
 
HOLIDAY CENTER
 
 
Informacje podstawowe:
Kraj/Region:Miejscowość:
CzechySzpindlerowy Młyn
Opis oferty:

Szpindlerowy Młyn
to stolica narciarstwa zjazdowego w Czechach nazywana Val d`Isere Europy Środkowo-Wschodniej. Miasto położone na wysokości 715 - 1310 m n.p.m. oferuje 25 kilometrów tras narciarskich w 85% sztucznie śnieżonych i oświetlonych, czynnych do 21:00. Kilka z nich spełnia wymogi FIS. Do waszej dyspozycji stawia 14 wyciągów krzesełkowych (dwa krzesła poczwórne, jedno potrójne i jedno podwójne) i orczykowych o łącznej przepustowości 18.000 osób na godzinę. Narty w tym mieście to jednak nie wszystko. Tu nie można się nudzić. W mieście znajduje się: aquapark z trzema zjeżdżalniami, basenami i sauną, lodowisko, snowtubing, snow park, profesjonalna dyskoteka, kręgielnia, bilard oraz wiele innych atrakcji typu: paralotnie, quady, skutery śnieżne, konie, rafting i mnóstwo innych. W ciągu godziny ze Szpindlerowego Młyna można dojechać do Harrachowa lub Pecu pod Śnieżką - to również bardzo znane ośrodki narciarskie.

Zakwaterowanie: Lepszego nie znajdziecie nigdzie. Mieszkacie w "Holiday Center" - obiekcie oddanym do użytku w 2004 roku. Do dyspozycji macie pokoje 2 osobowe z łazienkami i możliwością dostawek. Na miejscu aquapark z basenami, zjeżdżalniami, sauną itp. 100 metrów od drzwi Waszego hotelu znajduje się kompleks narciarski Niedźwiedź z poczwórnym krzesłem o długości 1920 metrów i przepustowością 2400 osób na godzinę. Jak już wjedziecie na górę możecie zjechać trasą czarną o długości ponad 2 kilometrów, czerwoną - prawie 3,5 kilometra lub niebieską (dla początkujących) ok. 4,5 kilometra. Jeśli tu Wam się znudzi możecie bezpłatnie przejechać (lub przejść - ok. 1,5 kilometra) do Świętego Piotra gdzie macie do dyspozycji trzy krzesła: poczwórne, potrójne i podwójne oraz kilka tras zjazdowych o różnym stopniu trudności. O orczykach nie wspominamy a też są.

Wyżywienie: Dwa posiłki dziennie - śniadania i ciepłe kolacje w restauracji "Holiday Center". Pierwsze świadczenie - kolacja w dniu przyjazdu. Ostatnie świadczenie - śniadaniew dniu wyjazdu.

Cena obejmuje:
- zakwaterowanie (7 noclegów)
- wyżywienie
- ubezpieczenie
- korzystanie z "Aquaparku" - 1 godzina dziennie.

Cena nie obejmuje:
Karnetów narciarskich - ok. 100 EUR (3000 koron czeskich na 6 dni) oraz innych atrakcji - ok. 100 EUR na cały pobyt na osobę.

Uwaga:
Należy zabrać strój kąpielowy.

Dopłaty:
Łóżeczko dla dziecka do 3 lat - 20 zł /doba
Dopłata do pokoju 1-osobowego - 500,00 złotych.

Zniżki:
Dzieci do 6 lat bez świadczeń- bezpłatnie
Zniżki dla dzieci obowiązują przy 2 osobach pełnopłatnych w pokoju.Terminy wyjazdu
Cena za osobę.
 
Brak dostępnych ofert

Wydrukuj zaznaczone terminy « Powrót
 
 
 Code and design by new4mat.com  Organizator  |  Administrator  

STRONA GŁÓWNA | BIURO PODRÓŻY | AGENCI | DOKUMENTY | KONCESJE | GALERIA | WKRÓTCE | TAPETY | INFO | KONTAKT

 Wyszukiwanie ofert   Strefa dla agenta   Oferty dnia   Oferty First-time   Oferty Last-minute   Opisy krajów   Hotele - wczasy   Hotele - zwiedzanie   Ośrodki studenckie   Ośrodki młodzieżowe   Opisy wycieczek   Konferencje i szkolenia   Wycieczki objazdowe   Wycieczki szkolne   Zielone szkoły   Pielgrzymki   Bilety lotnicze   Plany lotnisk   Bilety autokarowe   Wynajem autokaru   Ubezpieczenia   Warunki ubezpieczenia   Warunki uczestnictwa   Przewodniki   Pogoda na WP   Informacje dla Polaków za granicą