Menu


 Najpopularniejsze

Zwiedzanie i wypoczynek sezon letni samolot
Hiszpania Zobacz
Portugalia Zobacz
Kuba Zobacz

Kraje i regiony
Chorwacja Zobacz
Egipt Zobacz
Polska Zobacz
Tunezja Zobacz
Włochy Zobacz

 Polecamy strony
 
PENSJONAT "POD GIEWONTEM"
 
 
Informacje podstawowe:
Kraj/Region:Miejscowość:
PolskaZakopane
Opis oferty:

Położenie:
Jedno z najładniejszych w kraju miejsc zimowego wypoczynku, zwane także "Zimową Stolicą Polski", położone u podnóża Tatr - jedynego w Europie Środkowej pasma o wyraźnym charakterze alpejskim. Stanowi doskonały punkt wypadowy dla wycieczek górskich. Jest miejscowością posiadającą specyficzny mikroklimat, leczniczą, wypoczynkową i ośrodkiem sportów zimowych. Duża ilość wyciągów narciarskich w samej miejscowości jak i w okolicy sprawia, że Zakopane to prawdziwy "raj" dla narciarzy.

Zakwaterowanie: nowoczesny, bardzo komfortowy obiekt oddany do użytku w 1996 roku, położony w malowniczej dzielnicy Zakopanego -  na Skibówkach na przeciw Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej, ok 2.5 od Krupówek. Obiekt oddaje do dyspozycji gości restaurację, drink-bar, oraz saunę i gabinet masażu , gdzie również wykonywane są zabiegi pielęgnacyjne i kosmetyczne - dodatkowo płatne.

Pokoje: 2, 3, 4 - osobowe z łazienką i TV (niektóre 4 - osobowe składają się z dwóch przechodnich pokoi).

Wyżyienie (FB): śniadania, obiady, kolacje. W dniu 24.12.07 zostanie podane tylko śniadanie i kolacja wigilijna.

Bal Sylwestrowy: odbędzie się w restauracji przy zespole muzycznym - płatny w biurze podróży - 330 zł/os, uczestnictwo w Balu jest obligatoryjne.

Informacje narciarskie: najbliżyszy wyciąg oddalony jest od obiektu ok 300m . Kompleks narciarski na Nosalu oddalony o ok 4 km.

Cena obejmuje: zakwaterowanie, wyżywienie.

Cena nie obejmuje: dojazdu, opłaty klimatycznej, balu sylwestrowego.

UWAGI:
- dzieci do lat 4 bez świadczeń- GRATIS.
- parking na ogrodzonym terenie dozorowany - GRATIS
- DOSTAWKA TO ROZKLADANY FOTEL
- doba hotelowa 17.00-13.00
- obiekt nie przyjmuje zwierząt domowych

Uwaga! W dniach od 25 do 27 stycznia 2008 r. w Zakopanem będzie odbywał się Puchar Świata w Skokach Narciarskich.Terminy wyjazdu
Cena za osobę.
 
Brak dostępnych ofert

Wydrukuj zaznaczone terminy « Powrót
 
 
 Code and design by new4mat.com  Organizator  |  Administrator  

STRONA GŁÓWNA | BIURO PODRÓŻY | AGENCI | DOKUMENTY | KONCESJE | GALERIA | WKRÓTCE | TAPETY | INFO | KONTAKT

 Wyszukiwanie ofert   Strefa dla agenta   Oferty dnia   Oferty First-time   Oferty Last-minute   Opisy krajów   Hotele - wczasy   Hotele - zwiedzanie   Ośrodki studenckie   Ośrodki młodzieżowe   Opisy wycieczek   Konferencje i szkolenia   Wycieczki objazdowe   Wycieczki szkolne   Zielone szkoły   Pielgrzymki   Bilety lotnicze   Plany lotnisk   Bilety autokarowe   Wynajem autokaru   Ubezpieczenia   Warunki ubezpieczenia   Warunki uczestnictwa   Przewodniki   Pogoda na WP   Informacje dla Polaków za granicą