Menu


 Najpopularniejsze

Wycieczki sezon letni autokar
objazd, Grecja Zobacz
objazd, Włochy Zobacz
objazd, Czechy Zobacz

Kraje i regiony
Chorwacja Zobacz
Egipt Zobacz
Polska Zobacz
Tunezja Zobacz
Włochy Zobacz

 Polecamy strony
 
SYLWESTER - PENSJONAT "DWOREK"
 
 
Informacje podstawowe:
Kraj/Region:Miejscowość:
PolskaStronie Śląskie
Opis oferty:

Położenie:
Kotlina Kłodzka jest jednym z najatrakcyjniejszych regionów turystycznych w Polsce. Posiada świetne warunki narciarskie (wyciągi w Czarnej Górze czy Zieleńcu), zabytkowe uzdrowiska, parki narodowe i rezerwaty przyrody, blisko stąd do Czech i Pragi.

Zakwaterowanie: Ośrodek Wczasowy "Dworek" umiejscowiony w Nowym Gierałtowie - miejscowości turystycznej położonej w dolinie Białej Lądeckiej w odległości 8 km od Stronia Śląskiego i 14 km od Lądka Zdroju - na Ziemi Kłodzkiej. Dolinę otaczają malownicze zbocza Gór Złotych i Bialskich, których ta dolina jest naturalną granicą. W okresie zimowym na ich zboczach czynne są 2 wyciąginarciarskie położone 2 km od ośrodka. W odległości 13 km znajduje się Centrum Narciarskie Czarna Góra (1205m n.p.m.) - wyciąg krzesełkowy o długości ok. 1400m i kilka wyciągów orczykowych. Ośrodek położony na wysokości 700m n.p.m. posiada 80 miejsc w pokojach. Część pokoi posiada łazienkę pozistałe umywalki. Duży, ogrodzony teren wraz z parkingiem.

Pokoje: 2-3-4-5-6-osobowych z łazienkami (A) i z umywalkami (B).

Wyżywienie (HB): śniadania i obiadokolacje.

Zabawa sylwestrowa: w sali ośrodka wczasowego przy muzyce mechanicznej.

Menu sylwestrowe: sznycel z piersi kurczaka, ziemniaki, zestaw surówek, półmisek szwedzki, sałatka, pieczywo, zimne i gorące napoje.

Dopłaty fakultatywne: dodatkowy dzień z wyżywieniem +65 zł/os.

Cena obejmuje: 3/4 noclegi, 3/4 śniadania, 3/4 obiadokolacje, bal sylwestrowy.

Cena nie obejmuje: dojazdu.Terminy wyjazdu
Cena za osobę.
 
Brak dostępnych ofert

Wydrukuj zaznaczone terminy « Powrót
 
 
 Code and design by new4mat.com  Organizator  |  Administrator  

STRONA GŁÓWNA | BIURO PODRÓŻY | AGENCI | DOKUMENTY | KONCESJE | GALERIA | WKRÓTCE | TAPETY | INFO | KONTAKT

 Wyszukiwanie ofert   Strefa dla agenta   Oferty dnia   Oferty First-time   Oferty Last-minute   Opisy krajów   Hotele - wczasy   Hotele - zwiedzanie   Ośrodki studenckie   Ośrodki młodzieżowe   Opisy wycieczek   Konferencje i szkolenia   Wycieczki objazdowe   Wycieczki szkolne   Zielone szkoły   Pielgrzymki   Bilety lotnicze   Plany lotnisk   Bilety autokarowe   Wynajem autokaru   Ubezpieczenia   Warunki ubezpieczenia   Warunki uczestnictwa   Przewodniki   Pogoda na WP   Informacje dla Polaków za granicą