Menu


 Najpopularniejsze

Wycieczki sezon zimowy autokar
Włochy Zobacz
Francja Zobacz
Francja Zobacz

Kraje i regiony
Chorwacja Zobacz
Egipt Zobacz
Polska Zobacz
Tunezja Zobacz
Włochy Zobacz

 Polecamy strony
 
ZAKRĘCONE WAKACJE obóz
 
 
Informacje podstawowe:
Kraj/Region:Miejscowość:
PolskaDąbki
Opis oferty:

                                          Wiek uczestników 10-14 i 14-18 lat

Lokalizacja: Ośrodek Wypoczynkowy "CARBO" położony w Dąbkach – spokojnej, nadmorskiej miejscowości rozciągającej się pomiędzy Jeziorem Bukowo, a wybrzeżem Bałtyku; ogrodzony i oświetlony teren ośrodka graniczy bezpośrednio z obszarami leśnymi Mierzei Bukowskiej i jest oddalony zaledwie o ok. 100 metrów od nadmorskiej plaży i ok. 50 metrów od brzegu Jeziora Bukowo. Ośrodek składa się z 2 pawilonów hotelowych 3 kondygnacyjnych oraz budynku głównego, w którym mieści się jadalnia, kawiarnia z salą dyskotekową i słonecznym tarasem, sala telewizyjno – taneczna, bilard i tenis stołowy. Ponadto do dyspozycji obozowiczów: boisko do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej, plac zabaw, miejsca na ogniska, a w budynkach hotelowych – 8 salek telewizyjnych i do tenisa stołowego.

Zakwaterowanie:  w pokojach typu studio 2+2 i 2+3 osobowych z łazienkami (umywalka, natrysk, WC) i balkonami.

Wyżywienie: wyżywienie 4 x dziennie (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu +suchy prowiant na drogę powrotną).

Program:

zajęcia sprawnościowe: skoki na batucie (pojedynczo i w zespole), walki wręcz w strojach „SUMO”, wyścigi zespołów na nartach wieloosobowych, wykonywanie zadań w 3 osobowych „SPODNIACH CLOWNA”, bieg w taśmie, wyścigi na szczudłach, przelewanie wody przez dziurawe rury, przenoszenie wody w gigantycznych cedzakach, biegi w workach, zabawy „ROBAL”, „STONOGA” i „CHOMIK”, pojedynki na gąbkowe miecze.
zajęcia wodne: przeprawy na dętkach i pontonach, wodne tory przeszkód i zajęcia sprawnościowe na Jeziorze Bukowo, samodzielne konstruowanie pojazdów pływających i jeżdżących, zabawy i wyścigi w „kulach wodnych”, przeciąganie liny w głębokiej wodzie, zabawy z użyciem sprzętu ABC – nurkowanie na czas, wyławianie zatopionych przedmiotów i wykonywanie zadań pod wodą.
zorbing (zajęcia sferyczne): przemieszczanie się wewnątrz dużej (ponad 3 metry średnicy), przezroczystej, plastikowej kuli zorbingowej wykonanej z materiałów odpornych na uszkodzenia, zabawa, która dostarczy wszystkim dużo emocji.
speedball: odłam paintballa polegający na eliminacji drużyny przeciwnej lub zdobyciu flagi z bazy wroga i zaniesienia jej do swojej kwatery; bardzo dynamiczna zabawa, wymagająca niesamowicie dużej sprawności ruchowej oraz zręcznej ręki i wprawnego oka; rozgrywki odbywać będą się na specjalnie przygotowanym polu do gry, zabezpieczonym siatką i wyposażonym w miękkie, dmuchane przeszkody; uczestnicy będą mieć do dyspozycji 100 kul; istnieje możliwość dokupienia dodatkowych zajęć.
poszukiwania: napojów w puszkach, konserw i innych przedmiotów niezbędnych w dalszych zajęciach za pomocą elektronicznych wykrywaczy metali.
wycieczki rowerowe: połączone z innymi atrakcjami i specjalnymi zadaniami czekającymi na uczestników.
szyfrowanie i rozszyfrowywanie: wiadomości i informacji.
ponadto: plażowanie i kąpiele, ogniska, nocny biwak w lesie.

Wszyscy uczestnicy otrzymają „zakręcony naszyjnik”.


Cel obozu: umożliwienie uczestnikom spróbowania swoich sił w najdziwniejszych zajęciach sprawnościowych, podczas których korzystać będą z różnych urządzeń od najprostszych po zdecydowanie bardziej skomplikowane. Duża część zadań wymagać będzie działań zespołowych i opieki nad słabszymi i mniej sprawnymi uczestnikami, rozwijać umiejętność współpracy w grupie. Każdy dzień obozu zaskakiwać będzie nowymi zadaniami, pomysłami, dostarczy nieco adrenaliny, ale głównie humoru, śmiechu i zabawy.

Wymagany ekwipunek: legitymacja szkolna, mały plecak, śpiwór, karimat, ciepły sweter lub polar, dres sportowy, kurtka przeciwdeszczowa, odzież i buty dochodzenia po wodzie, lesie i mokradłach (niedrogie obuwie mogące ulec zniszczeniu), buty turystyczne, latarka z zapasem baterii, letnie nakrycie głowy, scyzoryk, okulary słoneczne, krem ochronny z filtrem UV, strój kąpielowy; mile widziane: busole, instrumenty muzyczne, aparaty fotograficzne, płetwy i maski do nurkowania.

Uwagi: Ze względu na warunki atmosferyczne i stan psychofizyczny uczestników program może ulec zmianie. Wszystkie zajęcia odbywać się będą z zastosowaniem wszelkich niezbędnych elementów zapewniających bezpieczeństwo (uprzęże asekuracyjne, kaski, kamizelki, maski ochronne, mundury, rękawice). Rejs katamaranem (min 4 osoby) – 30 zł/rejs. Rrzejażdżka bananem za motorówką (min 5 osób)– 10 zł/osoba/15 minut. Dodatkowy pakiet windsurfingowy (3 godz.) – 50 zł/osoba. Zajęcia paintballowe – 25-35 zł (w zależności od realizowanych scenariuszy). Dodatkowo od każdego uczestnika pierwszego dnia pobytu pobierzemy kaucję w wysokości 30 zł na pokrycie ewentualnych strat spowodowanych przez niego w sprzęcie lub w wyposażeniu ośrodka. Jeśli takich strat nie będzie – kaucję w całości oddamy w dniu wyjazdu.

Cena obejmuje: zakwaterowanie: 11 noclegów, wyżywienie: 4 x dziennie (od kolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną) – śniadania i kolacje w formie bufetu, opiekę kadry pedagogicznej i instruktorskiej oraz opiekę medyczną, koszt realizacji programu (w tym zajęć specjalistycznych), nagrody i pamiątki,  transport: autokarem turystycznym, dojazdy lokalne, ubezpieczenie NNW (5000 zł) Signal Iduna SA.
Kadra: ratownicy WOPR, przewodnicy, leśnicy, instruktorzy poszczególnych form rekreacji, windsurfingu, survivallu i strzelectwa sportowego


Cena nie obejmuje: przejazdu autokarem: +100 zł/os.

Lista przystanków autobusowych: Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Gniezno, Katowice, Kielce, Kraków, Kutno, Leszno, Łódź, Opole, Piotrków Trybunalski, Płock, Poznań,  Sosnowiec, Toruń, Warszawa, Włocławek, Wrocław.Terminy wyjazdu
Cena za osobę.

* Podane ceny są cenami informacyjnymi aktualizowanymi co jakiś czas i nie stanowią oferty w sensie handlowym
 
Brak dostępnych ofert

Wydrukuj zaznaczone terminy « Powrót
 
 
 Code and design by new4mat.com  Organizator  |  Administrator  

STRONA GŁÓWNA | BIURO PODRÓŻY | AGENCI | DOKUMENTY | KONCESJE | GALERIA | WKRÓTCE | TAPETY | INFO | KONTAKT

 Wyszukiwanie ofert   Strefa dla agenta   Oferty dnia   Oferty First-time   Oferty Last-minute   Opisy krajów   Hotele - wczasy   Hotele - zwiedzanie   Ośrodki studenckie   Ośrodki młodzieżowe   Opisy wycieczek   Konferencje i szkolenia   Wycieczki objazdowe   Wycieczki szkolne   Zielone szkoły   Pielgrzymki   Bilety lotnicze   Plany lotnisk   Bilety autokarowe   Wynajem autokaru   Ubezpieczenia   Warunki ubezpieczenia   Warunki uczestnictwa   Przewodniki   Pogoda na WP   Informacje dla Polaków za granicą