Menu


 Najpopularniejsze

Wczasy sezon zimowy samolot
Val di Sole/Cogolo di Pejo, Włochy; kategoria **** Zobacz
Wyspy Zielonego Przylądka/Sal Zobacz
W-py Kanaryjskie/Gran Canaria Zobacz

Kraje i regiony
Chorwacja Zobacz
Egipt Zobacz
Polska Zobacz
Tunezja Zobacz
Włochy Zobacz

 Polecamy strony
 
OBÓZ WINDSURFINGU (wiek uczestników 12-18 lat) obóz
 
 
Informacje podstawowe:
Kraj/Region:Miejscowość:
PolskaDąbki
Opis oferty:

Dąbki
to nadmorska miejscowość (8 km od Darłowa, 28 km od Koszalina) położona na mierzei między Bałtykiem, a Jeziorem Bukowo, która przyciąga co roku tysiące turystów. Dąbki uzyskały status uzdrowiska dzięki specyficznemu mikroklimatowi, dużemu nasłonecznieniu, ciszy, spokojowi, bogatemu w jod morskiemu powietrzu, szerokiej piaszczystej plaży, rozległym obszarom leśnym i brakowi przemysłu. Przymorskie Jezioro Bukowo z plażą, przystanią i szkółką windsurfingu stwarza idealne warunki do uprawiania sportów wodnych. W miejscowości Babolin (2 km od Dąbek) znajduje się przepiękna stadnina koni - Rancho Mustafa. Obfitość kawiarni, restauracji i sklepików to na pewno dodatkowa atrakcja Dąbek Zdrój.

Zakwaterowanie: Ośrodek Wypoczynkowy DUET położony jest nad samym brzegiem morza (50 m lub jak ktoś liczy kroki to 140 kroków do plaży) na dużym, bezpiecznym i ogrodzonym terenie. Ośrodek posiada własne zejście na plażę. Uczestnicy naszych kolonii i obozów zakwaterowani są w Pawilonie A (z recepcją).
 
Pokoje: pokoje 3,4,5 osobowe z łazienkami oraz pokoje typu studio (2+4) z łazienkami. Wszystkie pokoje posiadają balkony i duży przedpokój w którym znajdują się zabudowane szafy. Wszystkie podłogi wykonane są z paneli.

Na terenie Ośrodka znajdują się: jadalnia, boiska do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki z powierzchniami syntetycznymi, boisko do siatkówki plażowej oraz plac zabaw i miejsce na ognisko ze sprzętem do pieczenia kiełbasek. Do dyspozycji gości ośrodek posiada również recepcję, kawiarnię ze sprzętem dyskotekowym, sklepik oraz sale ze sprzętem TV, DVD. Ośrodek dysponuje także stołami do ping-ponga, bilardem, cymbergajem, piłkarzykami. W pawilonie A znajduje się gabinet lekarski (pielęgniarka na miejscu, lekarz dochodzący) oraz izolatka dla dzieci chorych. Ośrodek zatrudnia swoich ratowników wodnych. Na terenie Ośrodka znajduje się ścianka wspinaczkowa.

 

Wyżywienie (FB):  - 3 x dziennie + suchy prowiant w drogę powrotną.

Atrakcje: Szkolenie prowadzą instruktorzy ze szkoły winsurfingowej należącej do międzynarodowej organizacji zrzeszającej szkoły windsurfingowe VDWS i szkolenie zgodne jest z normami VDWS. Codziennie 1,5 godziny winsurfingowych zajęć programowych:
- zdobycie umiejętności z zakresu pływania na wiatr, pływania z wiatrem, pływania w pół wietrze, zwrotów na wiatr (sztag), zwrotów z wiatrem (rufa)
- teoria żeglowania
- budowa sprzętu winsurfingowego (deska, żagiel)
- na koniec szkolenia regaty windsurfingowe 
Uczestnicy otrzymują deskę, żagiel, kamizelkę, piankę. Szkolenie i pływanie odbywa się na Jeziorze Bukowo. Jest to jezioro idealne do nauki windsurfingu, ponieważ jest bardzo płytkie i wietrzne.

UWAGA: Niezbędna specjalna zgoda rodziców. 
Dla chętnych ścianka wspinaczkowa z instruktorem. W programie także wycieczka do Parku Wodnego JAN w Darłówku.

UWAGA: Należy zabrać z domu buty sportowe i ubranie "na zdarcie"
Kaucja zwrotna: w wysokości 30 PLN/osoba obejmuje ewentualne szkody wyrządzone przez uczestników.
Uwaga: pieniądze na kaucję zwrotną opiekunowie zbierają pierwszego dnia pobytu, a oddają w ostatnim dniu pobytu

Cena zawiera: 

- transport autokarem (ew. dopłaty do transportu) 
- 11 noclegów
- opiekę medyczną, podstawowe leki

- wyżywienie 3 x dziennie (+suchy prowiant na drogę powrotną )

- opiekę ratowników

- opiekę kadry pedagogicznej i instruktorskiej

- zajęcia z instruktorami

- naukę wspinania na ściance wspinaczkowej z instruktorem

- imprezy ogólne
- wycieczkę do parku wodnego Jan w Darłówku

- dyskoteki, ogniska

- dodatkowe ubezpieczenie NNW

PROGRAM IMPREZY:
Dzień 1: wyjazd, przyjazd do Dąbek na kolację
Dzień 2 - 11: realizacja konkretnego programu oraz zajęcia integracyjne: kąpiele morskie, plażowanie, ogniska, dyskoteki, wycieczka do Parku Wodnego JAN w Darłówku, nauka wspinania na ściance wspinaczkowej
Dzień 12: wyjazd po śniadaniu.

Wyjazdy z 35 miast w Polsce.

UWAGA! PROMOCJA
DO 31.03.08 -200 zł/os.
DO 26.04.08 -100 zł/os
DO 10.05.08 -50 zł/os.Terminy wyjazdu
Cena za osobę.

* Podane ceny są cenami informacyjnymi aktualizowanymi co jakiś czas i nie stanowią oferty w sensie handlowym
 
Brak dostępnych ofert

Wydrukuj zaznaczone terminy « Powrót
 
 
 Code and design by new4mat.com  Organizator  |  Administrator  

STRONA GŁÓWNA | BIURO PODRÓŻY | AGENCI | DOKUMENTY | KONCESJE | GALERIA | WKRÓTCE | TAPETY | INFO | KONTAKT

 Wyszukiwanie ofert   Strefa dla agenta   Oferty dnia   Oferty First-time   Oferty Last-minute   Opisy krajów   Hotele - wczasy   Hotele - zwiedzanie   Ośrodki studenckie   Ośrodki młodzieżowe   Opisy wycieczek   Konferencje i szkolenia   Wycieczki objazdowe   Wycieczki szkolne   Zielone szkoły   Pielgrzymki   Bilety lotnicze   Plany lotnisk   Bilety autokarowe   Wynajem autokaru   Ubezpieczenia   Warunki ubezpieczenia   Warunki uczestnictwa   Przewodniki   Pogoda na WP   Informacje dla Polaków za granicą