Menu


 Najpopularniejsze

Wycieczki sezon letni samolot
Włochy Zobacz
Włochy Zobacz
Włochy Zobacz

Kraje i regiony
Chorwacja Zobacz
Egipt Zobacz
Polska Zobacz
Tunezja Zobacz
Włochy Zobacz

 Polecamy strony
 
ZIMOWA AKADEMIA CAPOEIRY zimowisko
 
 
Informacje podstawowe:
Kraj/Region:Miejscowość:
PolskaBorowice k/Karpacza
Opis oferty:

                                                    Wiek uczestników 9-13 lat, 14-17 lat


Karpacz - największy i najpopularniejszy ośrodek turystyczny w Karkonoszach, położony u podnóża najwyższego szczytu tego pasma górskiego - Śnieżki. Czyste powietrze, doskonały górski klimat oraz dobre warunki do wypoczynku i uprawiania turystyki górskiej to tylko niektóre atuty tego miejsca.

Zakwaterowanie: Ośrodek Wczasowo Kolonijny "Hottur" w Borowicach koło Karpacza, położony na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego. Budynek znajduje się na terenie dużego kompleksu wypoczynkowego z bogatą infrastrukturą. Obiekt posiada własny wyciąg narciarski, halę sportową, stoły do tenisa stołowego 

Pokoje: 2-, 3-, 4-osobowe z łazienkami.

Wyżywienie (FB): Całodzienne (3 posiłki + podwieczorek). Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną.

Program:
Zajęcia capoeiry - brazylijskiej sztuki walki ukrytej w tańcu. Capoeira powstała w czasach, kiedy Brazylia była portugalską kolonią. Portugalczycy sprowadzali afrykańskich niewolników do pracy na plantacjach trzciny cukrowej. Niewolnikom nie wolno było uczyć się walczyć, więc swoją sztukę walki ukryli w tańcu, dlatego widzowie często nie zdają sobie sprawy z tego, że przedstawienie, którego są świadkami jest walką dwóch capoeiristas. Tu każdy ruch ma swoją przyczynę i jest odpowiedzią na zachowanie przeciwnika. Podczas treningów po rozgrzewce i rozciąganiu ćwiczymy pojedyncze techniki oraz całe kombinacje, uczymy się grać na instrumentach, śpiewać, tańczyć sambę i maculele. Obóz prowadzony pod patronatem Opolskiej Akademii Capoeira - Companhia Pernos Pro Ar.
Dodatkowo bogaty program dostosowany do wieku uczestników - gry i zabawy na śniegu, dyskoteki, ognisko z pieczeniem kiełbasek.
Ponadto całodzienna wycieczka do Czech - Liberca (pobyt w aquaparku) oraz przejazd przez Harrachov (słynna z pucharu świata skocznia narciarska).


Cena obejmuje: zakwaterowanie (7 noclegów), wyżywienie, transport, program, ubezpieczenie, opiekę wychowawców, zajęcia z instruktorem, wycieczkę do aquaparku w Libercu w Czechach, wycieczkę do Karpacza.

Informacje dodatkowe: Wszyscy uczestnicy muszą zabrać paszport oraz 350 CZK na bilety wstępu w Czechach.

Terminy wyjazdu
Cena za osobę.
 
Brak dostępnych ofert

Wydrukuj zaznaczone terminy « Powrót
 
 
 Code and design by new4mat.com  Organizator  |  Administrator  

STRONA GŁÓWNA | BIURO PODRÓŻY | AGENCI | DOKUMENTY | KONCESJE | GALERIA | WKRÓTCE | TAPETY | INFO | KONTAKT

 Wyszukiwanie ofert   Strefa dla agenta   Oferty dnia   Oferty First-time   Oferty Last-minute   Opisy krajów   Hotele - wczasy   Hotele - zwiedzanie   Ośrodki studenckie   Ośrodki młodzieżowe   Opisy wycieczek   Konferencje i szkolenia   Wycieczki objazdowe   Wycieczki szkolne   Zielone szkoły   Pielgrzymki   Bilety lotnicze   Plany lotnisk   Bilety autokarowe   Wynajem autokaru   Ubezpieczenia   Warunki ubezpieczenia   Warunki uczestnictwa   Przewodniki   Pogoda na WP   Informacje dla Polaków za granicą