Menu


 Najpopularniejsze

Dla studentów sezon letni autokar
Leptokaria, Grecja; kategoria obóz studencki Zobacz
Grecja Zobacz
Kraljevica, Chorwacja; kategoria obóz studencki Zobacz

Kraje i regiony
Chorwacja Zobacz
Egipt Zobacz
Polska Zobacz
Tunezja Zobacz
Włochy Zobacz

 Polecamy strony
 
REJS TURYSTYCZNY(wiek uczestników 12-18 lat)
 
 
Informacje podstawowe:
Kraj/Region:Miejscowość:
PolskaMazury-Ryn
Opis oferty:

Zakwaterowanie w jachtach: Venus, Mak 707, Sasanka, Tango i TES

Wyżywienie: FB - 3 x dziennie

Uwaga! 
- dojazd własny - cena mniejsza o 120 PLN 
- pociąg - opiekun jedzie w pociągu
- Na wszystkie obozy wymagana umiejętność pływania. "Obóz żeglarski szkoleniowy" - egzamin na patent nie jest obowiązkowy. Zrobienie patentu to koszt dodatkowy 150 PLN za egzamin i patent - warunek ważna legitymacja szkolna i 50 PLN koszty administracyjne.

Wymagane dokumenty: 
legitymacja szkolna, karta uczestnika z nr PESEL, zgoda lekarza o treści: "Nie ma przeciwwskazań zdrowotnych do uprawiania żeglarstwa/windsurfingu", zgoda Rodziców o treści: "Wyrażam zgodę na uprawianie żeglarstwa/windsurfingu przez moją córkę/syna ..... oraz biorę na siebie pełną odpowiedzialność wynikającą z tego faktu do ukończenia przez nią/niego 18 lat."

Informacje praktyczne:
Należy zabrać ze sobą śpiwór, sztormiak (nieprzemakalna kurtka), polar, ciepły sweter, skórzane rękawiczki, obuwie na miękkiej podeszwie (niedozwolone "glany", "trapery"), ciepłą czapkę, kostium kąpielowy, dres, latarkę, krem z filtrem UV i okulary przeciwsłoneczne, zeszyt, długopis, rzeczy należy spakować w worek żeglarski lub plecak bez stelaża, sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki ok. 100 PLN (np. prysznic na lądzie w czasie rejsów to ok. 5 - 9 PLN, WC to ok. 2 PLN).

W programie:
Rejsy w zależności od terminu zaczynają się w jednym końcu Mazur, a kończą w przeciwnym (trasa Ryn-Giżycko). Podzieleni na załogi żeglujemy nocując w kabinach jachtów w dużych i znanych portach, a także na małych przystaniach, wyspach i bindugach. Każda załoga ma swojego sternika- instruktora, pod opieką którego żegluje, wypoczywa, wspólnie przyrządza posiłki. Nie ma kursu szkoleniowego, jednak uczestnicy poznają podstawy żeglarskiej wiedzy i sprawnej obsługi jachtu żaglowego.

Ceny zawierają:
- transport autokarem lub pociągiem (zarezerwowane przedziały)
- 13 noclegów
- 3 posiłki dziennie
- opiekę wykwalifikowanej kadry i opiekunów
- opiekę sternika jachtu na rejsach
- dodatkowe ubezpieczenie NNW 

Wyjazdy autokarem z 35 miast w Polsce i z 12 jadąc pociągiem.Terminy wyjazdu
Cena za osobę w PLN.
 
Brak dostępnych ofert

Wydrukuj zaznaczone terminy « Powrót
 
 
 Code and design by new4mat.com  Organizator  |  Administrator  

STRONA GŁÓWNA | BIURO PODRÓŻY | AGENCI | DOKUMENTY | KONCESJE | GALERIA | WKRÓTCE | TAPETY | INFO | KONTAKT

 Wyszukiwanie ofert   Strefa dla agenta   Oferty dnia   Oferty First-time   Oferty Last-minute   Opisy krajów   Hotele - wczasy   Hotele - zwiedzanie   Ośrodki studenckie   Ośrodki młodzieżowe   Opisy wycieczek   Konferencje i szkolenia   Wycieczki objazdowe   Wycieczki szkolne   Zielone szkoły   Pielgrzymki   Bilety lotnicze   Plany lotnisk   Bilety autokarowe   Wynajem autokaru   Ubezpieczenia   Warunki ubezpieczenia   Warunki uczestnictwa   Przewodniki   Pogoda na WP   Informacje dla Polaków za granicą