Menu


 Najpopularniejsze

Zwiedzanie i wypoczynek sezon zimowy samolot
Hurghada, Egipt Zobacz
Indie Zobacz
Indie; kategoria *** Zobacz

Kraje i regiony
Chorwacja Zobacz
Egipt Zobacz
Polska Zobacz
Tunezja Zobacz
Włochy Zobacz

 Polecamy strony
 
REJS SZKOLENIOWY (wiek uczestników 12-18 lat)
 
 
Informacje podstawowe:
Kraj/Region:Miejscowość:
PolskaMazury-Ryn
Opis oferty:

Zakwaterowanie w jachtach: Venus, Mak 707, Sasanka, Tango i TES

Wyżywienie: FB - 3 x dziennie

Uwaga! 
- dojazd własny - cena mniejsza o 120 PLN 
- pociąg - opiekun jedzie w pociągu
- Na wszystkie obozy wymagana umiejętność pływania. "Obóz żeglarski szkoleniowy" - egzamin na patent nie jest obowiązkowy. Zrobienie patentu to koszt dodatkowy 150 PLN za egzamin i patent - warunek ważna legitymacja szkolna i 50 PLN koszty administracyjne.

Wymagane dokumenty: 
legitymacja szkolna, karta uczestnika z nr PESEL, zgoda lekarza o treści: "Nie ma przeciwwskazań zdrowotnych do uprawiania żeglarstwa/windsurfingu", zgoda Rodziców o treści: "Wyrażam zgodę na uprawianie żeglarstwa/windsurfingu przez moją córkę/syna ..... oraz biorę na siebie pełną odpowiedzialność wynikającą z tego faktu do ukończenia przez nią/niego 18 lat."

Informacje praktyczne:
Należy zabrać ze sobą śpiwór, sztormiak (nieprzemakalna kurtka), polar, ciepły sweter, skórzane rękawiczki, obuwie na miękkiej podeszwie (niedozwolone "glany", "trapery"), ciepłą czapkę, kostium kąpielowy, dres, latarkę, krem z filtrem UV i okulary przeciwsłoneczne, zeszyt, długopis, rzeczy należy spakować w worek żeglarski lub plecak bez stelaża, sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki ok. 100 PLN (np. prysznic na lądzie w czasie rejsów to ok. 5 - 9 PLN, WC to ok. 2 PLN).

W programie:
Rejsy w zależności od terminu zaczynają się w jednym końcu Mazur, a kończą w przeciwnym (trasa Ryn-Giżycko). Podzieleni na załogi żeglujemy nocując w kabinach jachtów w dużych i znanych portach, a także na małych przystaniach, wyspach i bindugach. Każda załoga ma swojego sternika- instruktora, pod opieką którego żegluje, wypoczywa, wspólnie przyrządza posiłki. Dużo czasu spędzamy na wodzie trenując manewry, ale pokonujemy niewielkie odcinki szlaku. Ćwiczymy podejścia do różnych kei, pływamy ciągle na innych jeziorach. Przechodzimy przez śluzę, kanały, holujemy inne jachty, kładziemy i stawiamy maszt, często stajemy na kotwicy, cumujemy w różnych miejscach.
Koszt egzaminu i patentu (nie jest obowiązkowy, warunkiem jest ważna legitymacja szkolna) - 150 zł + 50 zł koszty administracyjne.

Ceny zawierają:
- transport autokarem lub pociągiem (zarezerwowane przedziały)
- 13 noclegów
- 3 posiłki dziennie
- opiekę wykwalifikowanej kadry i opiekunów
- opiekę sternika jachtu na rejsach
- dodatkowe ubezpieczenie NNW 

Wyjazdy autokarem z 35 miast w Polsce i z 12 jadąc pociągiem.Terminy wyjazdu
Cena za osobę w PLN.
 
Brak dostępnych ofert

Wydrukuj zaznaczone terminy « Powrót
 
 
 Code and design by new4mat.com  Organizator  |  Administrator  

STRONA GŁÓWNA | BIURO PODRÓŻY | AGENCI | DOKUMENTY | KONCESJE | GALERIA | WKRÓTCE | TAPETY | INFO | KONTAKT

 Wyszukiwanie ofert   Strefa dla agenta   Oferty dnia   Oferty First-time   Oferty Last-minute   Opisy krajów   Hotele - wczasy   Hotele - zwiedzanie   Ośrodki studenckie   Ośrodki młodzieżowe   Opisy wycieczek   Konferencje i szkolenia   Wycieczki objazdowe   Wycieczki szkolne   Zielone szkoły   Pielgrzymki   Bilety lotnicze   Plany lotnisk   Bilety autokarowe   Wynajem autokaru   Ubezpieczenia   Warunki ubezpieczenia   Warunki uczestnictwa   Przewodniki   Pogoda na WP   Informacje dla Polaków za granicą