Menu


 Najpopularniejsze

Wczasy sezon letni dojazd własny
Chorwacja Zobacz
Chorwacja Zobacz
Chorwacja Zobacz

Kraje i regiony
Chorwacja Zobacz
Egipt Zobacz
Polska Zobacz
Tunezja Zobacz
Włochy Zobacz

 Polecamy strony
 
OŚRODEK TURYSTYCZNO-SPORTOWY "ZAGROŃ"
 
 
Informacje podstawowe:
Kraj/Region:Miejscowość:
PolskaSzczyrk
Opis oferty:

Szczyrk
leży w północno-wschodniej części Beskidu Śląskiego, 15 km na południe od Bielska-Białej i 17 km od Żywca. Zajmuje górny odcinek rzeki Żylicy w rejonie Przełęczy Salmopolskiej. Obejmuje 39 km kw. i jest położony na wysokości od 460 do 600 m.n.p.m.
Szczyrk zajmuje górny odcinek doliny Żylicy od Skalitego i Magury, aż po Przełęcz Salmopolską. Obszar miasta przypomina dość regularny prostokąt, w którego wierzchołkach leżą: Malinowska Skała, Grabowa, Klimczok i Skalite. Szczyrk leży nad Żylicą, potokiem, stanowiącym lewobrzeżny dopływ Soły, którego źródła znajdują się na stokach Malinowskiej Skały. Wraz z 9 gminami Szczyrk wchodzi w skład powiatu bielskiego. Graniczy z gminami: Buczkowice, Lipowa, Wilkowice, Wisła i Brenna. Zamieszkałe przysiółki to: Skalite, Zapalenica, Dunacie, Czyrna, Malinów, Pośrednie, Salmopol, Kotarz, Grapy, Migdały, Beskid, Biła, Podmagura, Więzikówka i Bieniatka. Przełęcze w rejonie Szczyrku to: Przegib i Siodło od strony Godziszki, Przełęcz Salmopolska od strony Wisły i Karkoszczonka od strony Brennej, Najwyższy szczyt: Skrzyczne - 1257 m.n.p.m.

Położenie: Obiekt całoroczny, usytuowany na zboczu góry Klimczok. Takie położenie powoduje, że z każdego z 80 pokoi widoczna jest wspaniała panorama Skrzycznego (najwyższy szczyt Beskidu Śląskiego). Do centrum 700 m, do przystanku autobusowego 400m (Szczyrk Centrum). Wyciągi narciarskie w pobliżu: 400m - stok Beskidek, 1000m - stok Beskid, 1500m – Skrzyczne (wyciąg krzesełkowy i wyciągi orczykowe).

Zakwaterowanie: Pokoje 2-osobowe z możliwością 2 dostawek (wspólne spanie) oraz apartamenty, posiadają pełen węzeł sanitarny, telefon, balkon, TV-sat, okna na południe.

Sport i rozrywka: Basen kryty o wymiarach 12,5 x 6 m, siłownia, sauna na podczerwień, grota solna, solarium, sala gimnastyczna, tenis stołowy, kawiarnia.

Usługi dodatkowe: Sale konferencyjne na 180 i 100 osób oraz salki szkoleniowe na 35 i 20 osób. Parking przy obiekcie niestrzeżony na 80 miejsc, zamykany, bezpłatny.

Atrakcje turystyczne: Doskonała baza wypadowa na pobliskie szczyty: Skrzyczne (kolej linowa), Błatnia, Klimczok. Warto zobaczyć drewniany kościół św. Apostoła, Sanktuarium Maryjne na Górce, grotę Klimczoka, jaskinię Malinowską. 

Cena obejmuje:
-
zakwaterowanie
- wyżywienie (w pakiecie świątecznym - kolacja wigilijna)
- korzystanie z basenu z jacuzzi, sali gimnastycznej, przechowalni sprzętu zimowego
- podatek VAT.

Cena nie obejmuje:
- opłat miejscowych (płatne w recepcji)
- ubezpieczenia

UWAGA!
- Dzieci do 3 lat – bez świadczeń bezpłatnie.
- Dzieci do 10 lat – 20% zniżki (dziecięca porcja wyżywienia)
- Warunki anulacji:
Zgodnie z warunkami uczestnictwa
- Doba hotelowa: Od godz. 15.00 (kolacja/obiadokolacja) do godz. 11.00 (śniadanie)
- Obiekt nie przyjmuje zwierząt.
- Dojazd z Bielska-Białej do Szczyrku, z centrum Szczyrku wg oznakowania.
- HB (wyżywienie 2 x dziennie)
- FB (wyżywienie 3 x dziennie)Terminy wyjazdu
Cena za osobę.
 
Brak dostępnych ofert

Wydrukuj zaznaczone terminy « Powrót
 
 
 Code and design by new4mat.com  Organizator  |  Administrator  

STRONA GŁÓWNA | BIURO PODRÓŻY | AGENCI | DOKUMENTY | KONCESJE | GALERIA | WKRÓTCE | TAPETY | INFO | KONTAKT

 Wyszukiwanie ofert   Strefa dla agenta   Oferty dnia   Oferty First-time   Oferty Last-minute   Opisy krajów   Hotele - wczasy   Hotele - zwiedzanie   Ośrodki studenckie   Ośrodki młodzieżowe   Opisy wycieczek   Konferencje i szkolenia   Wycieczki objazdowe   Wycieczki szkolne   Zielone szkoły   Pielgrzymki   Bilety lotnicze   Plany lotnisk   Bilety autokarowe   Wynajem autokaru   Ubezpieczenia   Warunki ubezpieczenia   Warunki uczestnictwa   Przewodniki   Pogoda na WP   Informacje dla Polaków za granicą