Menu


 Najpopularniejsze

Wczasy sezon zimowy samolot
Val di Sole/Cogolo di Pejo, Włochy; kategoria **** Zobacz
Wyspy Zielonego Przylądka/Sal Zobacz
W-py Kanaryjskie/Gran Canaria Zobacz

Kraje i regiony
Chorwacja Zobacz
Egipt Zobacz
Polska Zobacz
Tunezja Zobacz
Włochy Zobacz

 Polecamy strony
 
MALUSZKOWY OBÓZ BAJKOWY Klub urwisów
 
 
Informacje podstawowe:
Kraj/Region:Miejscowość:
PolskaStężyca
Opis oferty:

Zakwaterowanie:
zajazd "Jejmościna" w Stężycy, nad przepięknymi jeziorami: Stężyckim i Raduńskim Górnym. Pokoje 3-6 osobowe (niektóre typu studio) z łazienkami. Do dyspozycji sala telewizyjna, świetlica wyposażona w piłkarzyki, stół do ping-ponga, bilard.

Wyżywienie: 4 razy dziennie (śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja) oraz suchy prowiant na drogę powrotną.

Program: wszystkie zajęcia na obozie dostosowane są do wieku i umiejętności uczestników. Zabawy prowadzone podczas obozu mają charakter rozwojowy, pozwalają kształcić zdolności interpersonalne (pracy w grupie), twórcze, kształtować wyobraźnię i rozwijać zdolności plastyczne. Pomagają również zrozumieć niektóre zjawiska przyrody oraz uczą ekologii. Obóz prowadzony będzie w konwencji bajkowej. Uczestnicy każdego dnia realizować będą zajęcia wcielając się w bohaterów bajek, malując ich, układając puzzle, śpiewając piosenki i bawiąc się w bajkowe zabawy. Na obozowiczów czekać będą zabawy rodem z takich bajek jak:
Kubuś Puchatek - dzieci będą kolorować kubusiowe malowanki, nauczą się przyrządzać małe co nieco, ulepią z masy solnej dzbanek na miód. Cały czas będą im towarzyszyły tańce, pląsy i śpiewy o Kubusiu Puchatku. Oprócz tego przygotują swoje własne wycinanki, które będą mogły służyć jako zakładka do książki, czy też ozdoba gazetki lub biurka. Podczas dni Kubusia Puchatka codziennie czytane będą książki o Puchatku, a na końcu odbędzie się quiz, w którym będzie można wygrać nagrody.
Pocahontas - bajka o tej dzielnej Indiance pozwoli przybliżyć uczestnikom tą mało znaną nam kulturę. Podczas dni indiańskich dzieci nauczą się tańców, okrzyków i zabaw indiańskich, usłyszą o obrzędach i zwyczajach, stworzą swój własny totem i spróbują przygotować indiańskie bransolety, naszyjniki oraz inne ozdoby, posiądą wiedzę z zakresu ziołolecznictwa, dowiedzą się co wróżą nisko latające jaskółki czy czerwony zachód słońca. Będą się bawić w zdobywanie łupów i poszukiwanie skarbów, spróbują strzelania z łuku.
Harry Potter - dzieci wcielą się w małych czarodziejów. Będą mogły poczuć się jak w prawdziwej szkole magii. Na czas trwania zajęć dostaną czarną szatę. Do ich obowiązków będzie należało zrobienie własnoręcznie różdżki oraz miotły, które stanowią nieodzowny atrybut czarodzieja. Uczestniczyć będą w lekcjach eliksirów, sporządzą magiczną herbatkę, nauczą się podstawowych sztuczek, posiądą wiedzę z zakresu magicznego pisma, usłyszą opowieści o Harrym Potterze, a na końcu wezmą udział w kolejnym quizie bajkowej wiedzy.
Akademia Pana Kleksa - ta stara bajka jest wciąż aktualna. Pomożemy obozowiczom przenieść się w świat stworzony w książce o Panu Kleksie, a jak na solidnych uczniów przystało będą oni uczyć się kleksografii, czyli sztuki robienia kleksów, a następnie odczytywania obrazów powstałych z nich. Opowiedzą historyjki na ich podstawie. Spróbują również przyrządzić potrawy serwowane przez Pana Kleksa. Mając do dyspozycji farby i papier "ugotują" to na co przyjdzie im ochota. Uczestnicy pójdą również na poszukiwanie skarbów oraz nauczą się robić dziury i dziurki.
Gumisie - podczas dni gumisiowych dzieci obowiązkowo zrobią sok z gumijagód, nauczą się gumipiosenek oraz spróbują je zagrać. Podczas zajęć rozwiążą krzyżówki i zagadki, pomalują kolorowanki, zrobią własne puzzle, a następnie będą je układać. Usłyszą również opowiastki o gumisiach oraz poznają sekrety i żarty twórców tej popularnej kreskówki. Będą mogły poznać mapę Gumisiowego Imperium i wcielić się w postacie swoich ulubionych bohaterów. Na końcu dzieci wezmą udział w konkursie na najciekawsze opowiadanie o przygodach Gumisiów.
Robinson - opowieść o rozbitku i Piętaszku ma uniwersalną wymowę. Dzieci wcielając się w Robinsona będą uczyły się jak przetrwać w trudnym terenie. Dowiedzą się jak można zbudować szałas, ułożyć ognisko, rozpoznać kierunki świata. Spróbują tropić ślady zwierząt, rozpoznawać rośliny. Nauczą się podstawowych zasad zachowania bezpieczeństwa w różnych warunkach. Posłuchają opowieści o gwiazdach, obejrzą wieczorną mapę nieba.

Ponadto oprócz wyżej wymienionych zajęć na uczestników czekać będą: wycieczki, wizyty nad jeziorem, zabawy integracyjne itp.

Co zabrać: mały plecak na wycieczki, wygodne buty do wycieczek pieszych oraz obuwie sportowe, gorsze spodnie i bluzę do zajęć terenowych, nieprzemakalną kurtkę, ciepły sweter lub polar, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, letnie nakrycie głowy (chustka lub czapka), kompas, latarkę z zapasem baterii, przybory do pisania, zeszyt. Należy także wziąć legitymację szkolną oraz kartę (książeczkę) zdrowia oraz numer PESEL.

Cena obejmuje: pamiątkową koszulkę, śpiewnik, zakwaterowanie (12 noclegów), wyżywienie 4x dziennie, bardzo aktywny program, opiekę kadry, instruktorów oraz lekarza obozowego, ubezpieczenie NNW (10.000 zł), VAT.

Dopłata za zajęcia: wycieczka do Trójmiasta +98 PLN

Dojazd: za dopłatą autokarami klasy turystycznej pod opieką konwojenta. W przypadku grupy mniejszej niż 5 osób z jednej miejscowości środek transportu może ulec zmianie i jest osobno negocjowany z Klientem.Terminy wyjazdu
Wiek uczestników 5-9 lat.
Cena za osobę.
 
Brak dostępnych ofert

Wydrukuj zaznaczone terminy « Powrót
 
 
 Code and design by new4mat.com  Organizator  |  Administrator  

STRONA GŁÓWNA | BIURO PODRÓŻY | AGENCI | DOKUMENTY | KONCESJE | GALERIA | WKRÓTCE | TAPETY | INFO | KONTAKT

 Wyszukiwanie ofert   Strefa dla agenta   Oferty dnia   Oferty First-time   Oferty Last-minute   Opisy krajów   Hotele - wczasy   Hotele - zwiedzanie   Ośrodki studenckie   Ośrodki młodzieżowe   Opisy wycieczek   Konferencje i szkolenia   Wycieczki objazdowe   Wycieczki szkolne   Zielone szkoły   Pielgrzymki   Bilety lotnicze   Plany lotnisk   Bilety autokarowe   Wynajem autokaru   Ubezpieczenia   Warunki ubezpieczenia   Warunki uczestnictwa   Przewodniki   Pogoda na WP   Informacje dla Polaków za granicą