Menu


 Najpopularniejsze

Zwiedzanie i wypoczynek sezon zimowy samolot
Hurghada, Egipt Zobacz
Indie Zobacz
Indie; kategoria *** Zobacz

Kraje i regiony
Chorwacja Zobacz
Egipt Zobacz
Polska Zobacz
Tunezja Zobacz
Włochy Zobacz

 Polecamy strony
 
Kolonia z elementami survivalu Letni obóz przygody
 
 
Informacje podstawowe:
Kraj/Region:Miejscowość:
PolskaPodlesice/Hucisko
Opis oferty:

Zakwaterowanie:
w samym centrum Jury Krakowsko-Częstochowskiej w pensjonatach: "Orle Gniazdo" w Hucisku lub "Zajazd Jurajski" w Podlesicach - w pokojach 6-osobowych w każdym ośrodku dostępny jest wspólny pełen węzeł sanitarny (wc, prysznic, umywalki). Na miejscu stołówka, świetlica i miejsca do rekreacji.

Wyżywienie: wyżywienie 4 razy dziennie (śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja) oraz suchy prowiant na drogę powrotną.

Program:
Survival - obozowicze poznają tajniki przetrwania zarówno w teorii jaki i praktyce. Doświadczeni instruktorzy survivalu opowiedzą i pokarzą jak rozpalić ognisko, zbudować szałas, znaleźć drewno, zabezpieczyć żywność przed zwierzętami oraz w jaki sposób zdobyć wodę.
Terenoznawstwo i orienteering - jest to sztuka orientacji w terenie, odczytywania i sporządzania map, posługiwania się kompasem.
Meteorologia - umiejętność przewidywania pogody jest jedną z podstawowych umiejętności jaką powinien posiadać młody survivalowiec.
Paintball - to niesamowicie wciągająca gra, ucząca maskowania, podchodów, współdziałania w grupie, jak i szybkiego podejmowania samodzielnych decyzji.
Zajęcia linowe - dzieci będą m.in. budować i pokonywać mosty linowe nad przepaściami, zjeżdżać ze skał, spróbują wychodzenia po drabince alpinistycznej oraz wspinaczki w kominie.
Podstawy wspinaczki - swoich sił w tej ekscytującej dyscyplinie próbować będzie można wspinając się w najciekawszych skałach Jury.
Speleologia - eksploracja jaskiń dostarcza niesamowitych wrażeń.
Zamki i warownie - na dzieci czekają wyprawy w poszukiwaniu historii szlakiem Orlich Gniazd.
Zajęcia z pierwszej pomocy - dzieci wezmą udział w krótkim kursie postępowania podczas wypadków. Nasz obozowy lekarz opowie im jak zatamować krwotok, zabandażować rękę, oraz jak postępować w przypadku omdlenia.
Oprócz wspomnianych już atrakcji uczestnicy będą brać udział w zajęciach ogólnosportowych - turnieju gry w siatkówkę, piłki nożnej czy ping-ponga. Czekać na nich będą również wycieczki na basen lub nad zalew, dyskoteki, gry i zabawy, a także liczne zajęcia integracyjne.

Cena obejmuje: pamiątkową koszulkę, śpiewnik, zakwaterowanie 12 noclegów), wyżywienie 4x dziennie, bardzo aktywny program, opiekę kadry, instruktorów oraz lekarza obozowego, ubezpieczenie NNW (10.000 zł), VAT.

Dopłaty:
1. Dopłata za zajęcia: rafting    +150 PLN
2. Dopłata za zajęcia: unoszenie balonem    +120 PLN

Dojazd: dojazd za dopłatą autokarami klasy turystycznej pod opieką konwojenta. W przypadku grupy mniejszej niż 5 osób z jednej miejscowości środek transportu może ulec zmianie i jest osobno negocjowany z Klientem.Terminy wyjazdu
Cena za osobę.
Wiek uczestników 7-12 lat.
 
Brak dostępnych ofert

Wydrukuj zaznaczone terminy « Powrót
 
 
 Code and design by new4mat.com  Organizator  |  Administrator  

STRONA GŁÓWNA | BIURO PODRÓŻY | AGENCI | DOKUMENTY | KONCESJE | GALERIA | WKRÓTCE | TAPETY | INFO | KONTAKT

 Wyszukiwanie ofert   Strefa dla agenta   Oferty dnia   Oferty First-time   Oferty Last-minute   Opisy krajów   Hotele - wczasy   Hotele - zwiedzanie   Ośrodki studenckie   Ośrodki młodzieżowe   Opisy wycieczek   Konferencje i szkolenia   Wycieczki objazdowe   Wycieczki szkolne   Zielone szkoły   Pielgrzymki   Bilety lotnicze   Plany lotnisk   Bilety autokarowe   Wynajem autokaru   Ubezpieczenia   Warunki ubezpieczenia   Warunki uczestnictwa   Przewodniki   Pogoda na WP   Informacje dla Polaków za granicą