Menu


 Najpopularniejsze

Zwiedzanie i wypoczynek sezon zimowy samolot
Hurghada, Egipt Zobacz
Indie Zobacz
Indie; kategoria *** Zobacz

Kraje i regiony
Chorwacja Zobacz
Egipt Zobacz
Polska Zobacz
Tunezja Zobacz
Włochy Zobacz

 Polecamy strony
 
HOTEL BYBLOS
 
 
Informacje podstawowe:
Kraj/Region:Miejscowość:
TunezjaHammamet
Opis oferty:

                          

Położenie: 600 m od plaży, na południe od centrum Hammametu (ok. 5 km) z licznymi kawiarenkami, barami i sklepami, około 60 km od lotniska w Tunisie, około ~"5 km od lotniska w Monastirze.

Wyposażenie hotelu: w pobliżu wspaniałego i egzotycznego basenu znajduje się snack bar oferujący dania z grilla, ryby, skorupiaki itp. Oprócz lego w hotelu jest restauracja serwująca śniadania i obiady, central bar i piano bar, kawiarnia, pub. galeria handlowa.

Pokoje: posiada przestronne pokoje oraz apartament), część z widokiem na morze, wszystkie wyposażone są w łazienkę i oddzielną toaletę, indywidualną klimatyzację, telefon, telewizor z odbiorem telewizji satelitarnej. Większość pokoi z balkonem.

Wyżywienie: All Inclusive

Rozrywka/Sport: hotel oferuje rozgrywki sportowe. W pobliżu hotelu znajdują się 2 pola do gry w golfa z 10 dołkami (oddalone o 15 min. jazdy samochodem). Osoby lubiące nocne życie znajdą w pobliżu hotelu kilka znanych dyskotek i klubów nocnych.

Nasza opinia: ten komfortowy hotel położony w południowej części strefy turystycznej Hammametu daje różne możliwości spędzania wolnego czasu. Wygodnie urządzone pokoje, ciekawa architektura basenu oraz polskie programy w telewizji satelitarnej są z pewnością jego atutem. Hotel nie posiada zaplecza sportowego ora/ basenu krytego. Hotel usyruow-any jest w pobliżu nocnych klubów. które czynne są do późnych godzin nocnych.Cena zawiera: przelot, zakwterowanie, wyżywienie wg oferty, transfery, ubezpieczenia, opłatę lotniskową, podatek, opieke rezydenta.

Cena nie zawiera: wycieczek fakultatywnych.

   Terminy wyjazdu
Cena za osobę.
 
Brak dostępnych ofert

Wydrukuj zaznaczone terminy « Powrót
 
 
 Code and design by new4mat.com  Organizator  |  Administrator  

STRONA GŁÓWNA | BIURO PODRÓŻY | AGENCI | DOKUMENTY | KONCESJE | GALERIA | WKRÓTCE | TAPETY | INFO | KONTAKT

 Wyszukiwanie ofert   Strefa dla agenta   Oferty dnia   Oferty First-time   Oferty Last-minute   Opisy krajów   Hotele - wczasy   Hotele - zwiedzanie   Ośrodki studenckie   Ośrodki młodzieżowe   Opisy wycieczek   Konferencje i szkolenia   Wycieczki objazdowe   Wycieczki szkolne   Zielone szkoły   Pielgrzymki   Bilety lotnicze   Plany lotnisk   Bilety autokarowe   Wynajem autokaru   Ubezpieczenia   Warunki ubezpieczenia   Warunki uczestnictwa   Przewodniki   Pogoda na WP   Informacje dla Polaków za granicą