Menu


 Najpopularniejsze

Wycieczki sezon letni samolot
Włochy Zobacz
Włochy Zobacz
Włochy Zobacz

Kraje i regiony
Chorwacja Zobacz
Egipt Zobacz
Polska Zobacz
Tunezja Zobacz
Włochy Zobacz

 Polecamy strony
 
ANTYCZNY RZYM 4 DNI - HOTEL W RZYMIE
 
 
Informacje podstawowe:
Kraj/Region:Miejscowość:
WłochyRzym
Opis oferty:

Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu, ale najłatwiej dostać się tam samolotem. Zapraszamy Państwa na wspaniałą wycieczkę po Wiecznym Mieście, podczas której zwiedzą Państwo najważniejsze rzymskie zabytki, a dogodna lokalizacja hotelu pozwoli Państwu na podziwianie uroków miasta zarówno w dzień jak i w nocy.Program: 
1 dzień:
Zbiórka uczestników na lotnisku w Katowicach, odprawa, przelot do Rzymu. Transfer do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.
2 i 3 dzień: Śniadanie, zwiedzanie Rzymu. W programie:
- Watykan - zwiedzanie bogatych zbiorów Muzeum Watykańskiego i Kaplicy Sykstyńskiej oraz Bazyliki Św. Piotra - nawiedzenie grobu Jana Pawła II.
- Rzym antyczny: spacer po pozostałościach Forum Romanum, wejście na Capitol, przejście pod symbol miasta i historii - Colosseum oraz odwiedzenie pierwszego kościoła katolickiego w Rzymie - Panteonu.
- W niedzielne południe spotkanie z Papieżem na Placu Św. Piotra (Anioł Pański - jeżeli Papież będzie w Rzymie).
- Rzym barokowy: Plac Hiszpański wraz z Fontanną Baraccacia oraz znane z włoskich pokazów mody Schody Hiszpańskie. Następnie Plac di Trevi ze słynną bogato rzeźbioną fontanną; plac Navona, gdzie znajduje się symboliczna Fontanna Czterech Rzek.
- Bazyliki Rzymskie: Santa Maria Maggiore, Św. Jana na Lateranie oraz Św. Pawła za Murami. Wieczorami - czas wolny, powrót do hotelu, nocleg
4 dzień: Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko, odprawa i przelot do kraju.

Zakwaterowanie:
Hotel Parco Tirreno**** w centrum Rzymu
Hotel Parco Tirreno to duży kompleks hotelowy położony w rozległym ogrodzie. Do dyspozycji Gości: recepcja, 275 pokoi, sklepy, basen odkryty (czynny od 15.06-15.09, dodatkowo płatny), ogród o powierzchni 20 000 m. kw., solarium, centrum gimnastyczne, parking, gwarantują relaks i odpoczynek po dniu pełnym zwiedzania. Jednakże najważniejszym atutem hotelu Parco Tirreno jest jego lokalizacja. Zaledwie 3 przystanki metra dzielą Gości hotelu od Watykanu i zaledwie 6 od centrum Rzymu. Do stacji dotrzeć można po zaledwie kilkuminutowym spacerze.

Pokoje:
dwuosobowe z łazienką, klimatyzacją, telefonem, TV satelitarną oraz balkonem.

Wyżywienie (BB): śniadania w formie bufetu kontynentalnego.

UWAGA:
- Jeżeli przylot do Rzymu nastąpi w godzinach porannych, a wylot z Rzymu w godzinach wieczornych, pierwszy i ostatni dzień będą odpowiednio pierwszym i ostatnim dniem realizacji programu.
-Spotkanie z pilotem nastąpi na lotnisku w Katowicach lub w Rzymie po przylocie.

Cena obejmuje: przelot samolotem, oplaty lotniskowe, opiekę rezydenta, zakwaterowanie, śniadania, ubezpieczenie.

Cena nie obejmuje:  kosztu transferu hotel-lotnisko, biletów wstępu, lokalnych przewodników oraz biletów komunikacji miejskiej i podmiejskiej w Rzymie podczas realizacji programu zwiedzania. Na program oraz transfer należy przeznaczyć około 75-80 €. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie. Pilot nie oprowadza grupy po wnętrzach muzeów.Terminy wyjazdu
Cena za osobę.

* Podane ceny są cenami informacyjnymi aktualizowanymi co jakiś czas i nie stanowią oferty w sensie handlowym
 
Brak dostępnych ofert

Wydrukuj zaznaczone terminy « Powrót
 
 
 Code and design by new4mat.com  Organizator  |  Administrator  

STRONA GŁÓWNA | BIURO PODRÓŻY | AGENCI | DOKUMENTY | KONCESJE | GALERIA | WKRÓTCE | TAPETY | INFO | KONTAKT

 Wyszukiwanie ofert   Strefa dla agenta   Oferty dnia   Oferty First-time   Oferty Last-minute   Opisy krajów   Hotele - wczasy   Hotele - zwiedzanie   Ośrodki studenckie   Ośrodki młodzieżowe   Opisy wycieczek   Konferencje i szkolenia   Wycieczki objazdowe   Wycieczki szkolne   Zielone szkoły   Pielgrzymki   Bilety lotnicze   Plany lotnisk   Bilety autokarowe   Wynajem autokaru   Ubezpieczenia   Warunki ubezpieczenia   Warunki uczestnictwa   Przewodniki   Pogoda na WP   Informacje dla Polaków za granicą