Menu


 Najpopularniejsze

Wycieczki sezon letni autokar
objazd, Grecja Zobacz
objazd, Włochy Zobacz
objazd, Czechy Zobacz

Kraje i regiony
Chorwacja Zobacz
Egipt Zobacz
Polska Zobacz
Tunezja Zobacz
Włochy Zobacz

 Polecamy strony
 
ITALIA-TOUR - 10 dni
 
 
Informacje podstawowe:
Kraj/Region:Miejscowość:Transport:
WłochyobjazdAutokar
Opis oferty:

PROGRAM   WYCIECZKI:

Dzień 1
Wyjazd z kraju wg ustalonej godziny. Przejazd przez Czechy, Austrię.

Dzień 2
Przyjazd do Wenecji we wczesnych godzinach rannych. Zwiedzanie miasta: Plac św. Marka, Pałac Dożów, Bazylika i dzwonnica św. Marka, Wieża Zegarowa, siedziby Prokuratorów, Logetta. Spacer trasą turystyczną przez Ponte Rialto, Most Westchnień, przejazd tramwajem wodnym. Wyjazd do Padwy; zwiedzanie Bazyliki św. Antoniego, Uniwersytetu Padewskiego, Piazza delle Erbe dei Frutti. Przejazd w okolice Rimini, zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

Dzień 3
Po śniadaniu przejazd do San Marino; spacer po mieście-państwie i zwiedzanie Placu Garibaldiego, Placu Liberta z Pałacem Rządowym i Statuą Wolności, możliwość dokonania tanich zakupów. Wyjazd z San Marino do Asyżu; zwiedzanie Bazyliki św. Franciszka, Świątyni Minerwy, Ratusza, Piazza Comune. Przejazd na kolację i nocleg w okolice Rzymu.

Dzień 4
Śniadanie, przyjazd do Rzymu, spacer historyczną trasą turystyczną: Forum Romanum, Koloseum, Kapitol, Pałac Nowy, Plac Wenecki, Ołtarz Ojczyzny, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie, Panteon, Plac Navona, Most i Zamek św. Anioła. Przejście do Watykanu z Bazyliką św. Piotra /Pieta Michała Anioła, Ołtarz Papieski, relikwie św. Piotra, grobowce papieży/. Powrót na nocleg w ok. Rzymu. Kolacja w hotelu.

Dzień 5
Śniadanie, przejazd na Wezuwiusz; wejście na szczyt wulkanu.Zwiedzanie Pompei - terenu wykopalisk antycznego miasta, zasypanego popiołem wulkanicznym, w tym: Forum, Amfiteatru, Domu Fauna i Meandra, Wielkiej Palestry. Kolacja i nocleg w hotelu pod Neapolem.

Dzień 6
Po śniadaniu - przejazd do Sorrento. Rejs promem i pobyt na Capri. Podziwianie pięknych widoków wyspy, wspaniałych rezydencji, śródziemnomorskiej roślinności w tym: Ogrodów Augusta, skał Faraglioni, portu Marina Grande. Przejazd busikiem na Anacapri - zwiedzanie Belvedere, Villi San Michele i innych. Po całodziennym pobycie na wyspie - powrót na półwysep, przejazd na kolację i nocleg.

Dzień 7
Śniadanie. Dzień wolny na wypoczynek. We wczesnych godzinach popołudniowych - wyjazd do Neapolu na zwiedzanie miasta /możliwość zakupów/. Powrót do hotelu na kolację i nocleg.

Dzień 8
Po śniadaniu przejazd na Monte Cassino i zwiedzanie klasztoru benedyktyńskiego oraz polskiego cmentarza wojskowego. Po zwiedzaniu przejazd do hotelu w Fiuggi - kolacja i nocleg.

Dzień 9
Śniadanie, przejazd w kierunku północy Włoch do Florencji - stolicy Toskanii. Zwiedzanie Ponte Vecchio, galerii Uffizi, Palazzo Vecchio, Baptysterium, Kościół św. Krzyża, Piazza del Duopmo. Wyjazd do Polski we wczesnych godzinach wieczornych przez Austrię, Czechy.

Dzień 10
Przewidywany przyjazd do Opola około południa

TERMINdo uzgodnienia
CENAprzy grupie min. 45 osób 325 Euro/os. (same śniadania)
przy grupie min. 45 osób 359 Euro/os. (śniadania + obiadokolacje)
kalkulacje przy wyjeździe z woj. opolskiego
/w przypadku innych kierunków lub zmiany programu prosimy o kontakt/
PROGRAMramowy, na życzenie grupy może ulec zmianie

CENA OBEJMUJE:

- transport autokarem lux /klimatyzacja, barek, video, wc/
- 7 noclegów w hotelach **wg programu
- 7 śniadań
- 7 obiadokolacji
- opiekę pilota-przewodnika
- zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem w Pompejach
- ubezpieczenie NW, KL
- podatek Vat


CENA NIE OBEJMUJE:

- napojów do     obiadokolacji
- biletów wstępu /ok. 65€/ 

« Powrót 
 
 Code and design by new4mat.com  Organizator  |  Administrator  

STRONA GŁÓWNA | BIURO PODRÓŻY | AGENCI | DOKUMENTY | KONCESJE | GALERIA | WKRÓTCE | TAPETY | INFO | KONTAKT

 Wyszukiwanie ofert   Strefa dla agenta   Oferty dnia   Oferty First-time   Oferty Last-minute   Opisy krajów   Hotele - wczasy   Hotele - zwiedzanie   Ośrodki studenckie   Ośrodki młodzieżowe   Opisy wycieczek   Konferencje i szkolenia   Wycieczki objazdowe   Wycieczki szkolne   Zielone szkoły   Pielgrzymki   Bilety lotnicze   Plany lotnisk   Bilety autokarowe   Wynajem autokaru   Ubezpieczenia   Warunki ubezpieczenia   Warunki uczestnictwa   Przewodniki   Pogoda na WP   Informacje dla Polaków za granicą