Menu


 Najpopularniejsze

Wycieczki sezon zimowy samolot
Kuba Zobacz
Kenia Zobacz
Paryż, Francja Zobacz

Kraje i regiony
Chorwacja Zobacz
Egipt Zobacz
Polska Zobacz
Tunezja Zobacz
Włochy Zobacz

 Polecamy strony
 
CAMPING ROCA
 
 
Informacje podstawowe:
Kraj/Region:Miejscowość:
HiszpaniaBlanes/Costa Brava
Opis oferty:

 

WYCIECZKI DO BARCELONY  I GIRONY  - GRATIS !

Costa Brava - słynne katalońskie wybrzeże rozciagajace się od gra-nicy francuskiej do kąpieliska w Blanes. Wspaniałe piaszczyste plaże przeplatane skalistym wybrzeżem, liczne nadmorskie kurorty, sprawiły że jest to miejsce spotkań turystów z całego świata.

Blanes
Jest najdalej na południe położonym miastem pro-wincji Girona i jednocześnie ostatnim ośrodkiem tu-rystycznym na Costa Brava. Wybrzeże tutaj staje się bardziej płaskie i piaszczyste. Blanes jest miastem, nastawionym na turystykę, oferuje kilkadziesiąt hoteli, kilkanaście campingów, mnóstwo restauracji, barów, dyskotek, bogate życie nocne i oczywiście wspaniałą 7 kilometrową, piaszczystą plażę. Wielką atrakcją miasta jest zaprojektowany na wzgórzu w 1928 r. ogród botaniczny (7.000 gatunków roślin).

Camping Roca*** położony jest w zachodniej części miasta, 100 metrów od plaży. Na terenie campingu: basen kąpielowy, restauracja-bar, supermarkety z art. spożywczymi, pralnia na żetony, plac zabaw, sanita-riaty i natryski z ciepłą i zimną wodą

Zakwaterowanie : Namiot typ willowy czteroosobowy podzielony na dwie dwuosobowe sypialnie.
Wymiary: 20 m kw. 2, 2 m wysokości,
2 sypialnie każda po 2 m na 1, 8 m,
przedsionek 2, 25 m na 3, 6 m.

Wyposażenie:
sypialnie - łóżka z materacami, poduszka, koc (należy zabrać własną bieliznę pościelową ). Przedsionek - szafa na ubrania, stolik ogrodowy, krzesła, siateczka podłogowa.

Personel naszego miasteczka to:
kucharze (różnej narodowości), pracownik techniczny, rezydent - przedstawiciel biura , pilot - przewodnik.

Część gospodarcza:
Namiot kuchenny, w którym wydawane są posiłki, namiot gospodarczy z lodówkami i kuchenką (do Państwa dyspozycji ), wypożyczalnia sprzętu rekreacyjno - sportowego

Część rekreacyjno - handlowa:
supermarket, restauracja, dyskoteka, boiska do mini gier zespołowych. Na większości campingów basen kąpielowy (patrz opis poszczególnych campingów), na każdym z naszych campingów gwarantujemy bezpłatny wstęp na plażę.

Część sanitarna:
sanitariaty, umywalki, natryski z ciepłą i zimną wodą, możliwość korzystania z podłączenia urządzeń elektrycznych: np. maszynka do golenia, suszarka do włosów, żelazko.

Depozyt:
możliwość zdeponowania w sejfie na recepcji wartościowych przedmiotów typu: kamera video, paszporty, większa gotówka.

Wyżywienie :(FB): śniadanie (np. - pieczywo, masło, wędlina lub ser, dżem, miód lub parówki, herbata), lunche (zupa z pieczywem), obiadokolacje (ciepłe danie mięsne z ziemniakami, ryżem lub makaronem, sałatka, herbata).
Posiłki wydawane są na tacach o określonych godzinach i spożywane przy stolikach przed namiotami (naczynia i sztućce na wyposażeniu kuchni ).Pierwsza usługa żywieniowa lunch w dniu przyjazdu, ostatnia śniadanie i suchy prowiant w dniu wyjazdu.

Transport:
luksusowy autokar (klimatyzacja, barek, video, w.c.)

PROGRAM:
1 dzień:

Wyjazd z Polski , przejazd przez Czechy, Austrię do Włoch.
2 dzień:
Przejazd przez Włochy w kierunku Francji. Przyjazd do Monte Carlo (9 godz. postój) - zwiedzanie: Wzgórze Rocher, Pałac Książęcy, Katedra, Stare Miasto, Kasyno, port jachtowy. Nocny przejazd do Katalonii.
3 dzień:
Przyjazd do Blanes, zakwaterowanie na campingu od godziny 11:00
3-11 dzień:
Wypoczynek, wodne i słoneczne szaleństwa, wycieczki fakultatywne.
12 dzień:
Śniadanie, wykwaterowanie, złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu, czas wolny, wyjazd w godzinach popołudniowych przejazd do Girony - zwiedzanie średniowiecznego miasta około 2 godzin. Wyjazd z Girony i przejazd przez Francję w kierunku Włoch.
13 dzień:
Przyjazd do Mediolanu, drugiego co do wielkości miasta Włoch. 9 godzinny postów. Zwiedzimy m.in. najsłynniejszy teatr operowy świata: La Scala, katedrę Duomo, renesansowy Santa Maria della Grazie. Jedną z wielu atrakcji będzie możliwość zobaczenia stadionu San Siro (AC MILAN / INTER). Przejazd przez Włochy i Austrię.
14 dnień:
Przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach dopołudniowych.


Cena zawiera:
transport lux autokarem, zakwaterowanie 9 noclegów, wyżywienie, opiekę pilota - rezydenta, opiekę doświadczonej kadry wychowawców, atrakcyjny program pobytu, wycieczkę do Barcelont, zwiedzanie Monaco w drodze do Blanes, zwiedzanie Girony, Mediolanu w drodze powrotnej, ubezpieczenie.

Cena nie zawiera: obligatoryjnej opłaty ryczałtowej za wycieczki w wysokości ok. 15 euro/os. płatne na miejscu, biletu wstępu na stadion San Siro ok. 8 euro/os

Uwaga! Należy zabrać ze sobą własną bieliznę pościelową.

Wyjazdy: Warszawa +90 zł, Łódź +70 zł, Częstochowa +50 zł, Wrocław +70 zł, Opole +50 zł, Kraków, Katowice, Bielsko-Biała.Terminy wyjazdu
Cena za osobę
 
Brak dostępnych ofert

Wydrukuj zaznaczone terminy « Powrót
 
 
 Code and design by new4mat.com  Organizator  |  Administrator  

STRONA GŁÓWNA | BIURO PODRÓŻY | AGENCI | DOKUMENTY | KONCESJE | GALERIA | WKRÓTCE | TAPETY | INFO | KONTAKT

 Wyszukiwanie ofert   Strefa dla agenta   Oferty dnia   Oferty First-time   Oferty Last-minute   Opisy krajów   Hotele - wczasy   Hotele - zwiedzanie   Ośrodki studenckie   Ośrodki młodzieżowe   Opisy wycieczek   Konferencje i szkolenia   Wycieczki objazdowe   Wycieczki szkolne   Zielone szkoły   Pielgrzymki   Bilety lotnicze   Plany lotnisk   Bilety autokarowe   Wynajem autokaru   Ubezpieczenia   Warunki ubezpieczenia   Warunki uczestnictwa   Przewodniki   Pogoda na WP   Informacje dla Polaków za granicą