Menu


 Najpopularniejsze

Wycieczki sezon zimowy samolot
Kuba Zobacz
Kenia Zobacz
Paryż, Francja Zobacz

Kraje i regiony
Chorwacja Zobacz
Egipt Zobacz
Polska Zobacz
Tunezja Zobacz
Włochy Zobacz

 Polecamy strony
 Opis Kraju - Cypr

Najpopularniejsze wyszukiwania
1.7.13%Chorwacja Zobacz »
2.3.42%Egipt Zobacz »
3.3.39%Polska Zobacz »
4.3.14%Tunezja Zobacz »
5.2.21%Włochy Zobacz »

  Lista regionów
»  Cypr  «


Lato Zobacz opis zimowy » Cypr
jest trzecią co do wielkości wyspą Morza Śródziemnego, z licznymi piaszczystymi plażami oraz wieloma możliwościami urozmaicenia wakacyjnego wypoczynku.

Pod względem podziału politycznego Cypr jest zaliczany do Europy, pod względem położenia znajduje się na terenie Bliskiego Wschodu we wschodniej części Morza Śródziemnego, na południe od Turcji.

Większośc plaż na wyspie jest piaszczysta, o łagodnych zejściach do morza. Na plażach znajduje się wiele punktów oferujących sprzęt do uprawiania wszelkich sportów wodnych (np. narty wodne, surfing, skutery oraz rowery wodne).

Limassol to drugie, największe miasto Cypru. Jest to ciekawe miejsce wypadowe dla osób lubiących aktywny wypoczynek. Blisko stąd w góry Troodos oraz do Pafos. Samo miasto (o charakterystycznym cypryjskim klimacie, z wąskimi uliczkami) oferuje gościom wiele możliwości spędzenia wolnego czasu. Jest tu wiele urokliwych kawiarenek, tawern, sklepików, targ oraz takie atracje jak: zoo, parki, muzea. $ km od samego centrum Limassolu zlokalizowane jest wypoczynkowe centrum tej miejscowośći, z licznymi hotelami, dyskotekami i restauracjami.

Larnaca - największymi atrakcjami tego trzeciego co do wielkości miasta wyspy są: słone jezioro oraz piękna starówka z licznymi zakładami rzemieślniczymi. Plaże w tym regionie sa przeważnie piaszczyste i łagodnie opadające do morza. Codziennie czynny jest targ z owocami i warzywami. Znajduje sie tu także piękna promenada, będąca idelanym miejscem na spacery w wolnym czasie, gdzie znajduje się wiele ogródków letnich i kawiarenek.« Powrót


Cypr - SPIS OFERT

Wczasy
1. HOTEL AKTEON VILLAGE 
2. HOTEL AQUA SOL HOLIDAY VILLAGE 
3. HOTEL AQUAMARE 
4. HOTEL ARSINOE BEACH 
5. Hotel Arsinoe Beach 
6. HOTEL ATHENA BEACH +
7. HOTEL ATLANTICA AENEAS RESORT 
8. Hotel Atlantica Oasis 
9. HOTEL CLUB AZUR 
10. Hotel Golden Arches +
11. Hotel Pavlonapa 
12. HOTEL RIU CYPRIA BAY +


 
 Code and design by new4mat.com  Organizator  |  Administrator  

STRONA GŁÓWNA | BIURO PODRÓŻY | AGENCI | DOKUMENTY | KONCESJE | GALERIA | WKRÓTCE | TAPETY | INFO | KONTAKT

 Wyszukiwanie ofert   Strefa dla agenta   Oferty dnia   Oferty First-time   Oferty Last-minute   Opisy krajów   Hotele - wczasy   Hotele - zwiedzanie   Ośrodki studenckie   Ośrodki młodzieżowe   Opisy wycieczek   Konferencje i szkolenia   Wycieczki objazdowe   Wycieczki szkolne   Zielone szkoły   Pielgrzymki   Bilety lotnicze   Plany lotnisk   Bilety autokarowe   Wynajem autokaru   Ubezpieczenia   Warunki ubezpieczenia   Warunki uczestnictwa   Przewodniki   Pogoda na WP   Informacje dla Polaków za granicą