Menu


 Najpopularniejsze

Zwiedzanie i wypoczynek sezon zimowy samolot
Hurghada, Egipt Zobacz
Indie Zobacz
Indie; kategoria *** Zobacz

Kraje i regiony
Chorwacja Zobacz
Egipt Zobacz
Polska Zobacz
Tunezja Zobacz
Włochy Zobacz

 Polecamy strony
 Opis Kraju - Czechy

Najpopularniejsze wyszukiwania
1.7.13%Chorwacja Zobacz »
2.3.42%Egipt Zobacz »
3.3.39%Polska Zobacz »
4.3.14%Tunezja Zobacz »
5.2.21%Włochy Zobacz »

  Lista regionów
»  Czechy  «


Zima Zobacz opis letni » 

Szpindlerowy Młyn
jest położony na wysokości 715 – 1310 m n.p.m. i panują tu idealne warunki do jeżdżenia i bieganie na nartach przez około pięć miesięcy w roku. Czekają tu na Państwa perfekcyjnie utrzymane trasy narciarskie o wszystkich stopniach trudności i łącznej długości 25 km oraz 14 wyciągów orczykowych i krzesełkowych, które mogą łącznie przewieźć 17 500 narciarzy za godzinę. W ośrodku Špindlerův Mlýn trasy przygotowane również dla snowboardzistów, poza tym U - rampa, zawody, pokazy oraz szkoły snowboardowe. W ośrodku Horní Mísecký-Medvědín i na terenie Svatý Petr znajduje się oświetlony snowpark o długości 350 m z U - rampą.

Pec pod Śnieżką - areal narciarski należy do najlepszych zjazdowych terenów narciarskich w Republice Czeskiej. Jedenaście wyciągów o łącznej długości 7500 m jest zdolnych przewieźć 8750 narciarzy na godzinę. W całym areale działa scentralizowany system z czytnikami kart magnetycznych umożliwiający swobodny wybór różnych typów biletów oraz korzystanie ze wszystkich wyciągów. Zjazdy wieczorowe w zależności od ilości chętnych trwają aż do 21:00 godziny. Opłaty są wkalkulowane w ceny biletów dziennych. W areale oferowanych jest wiele usług. Przede wszystkim ski-servisy, wypożyczalnie nart, szkoły jazdy na nartach, przechowalnie bagaży, bufety szybkiej obsługi i restauracje. W całym areale jest dobry poziom sygnału telefonów komórkowych sieci Paegas i Eurotel. Znajduje się tu także snowpark - przeznaczonywyłącznie do zjazdów na snowboardach. Różne fale śniegowe, platformy i skoki to tylko przygotowania do nauki figur.

Harrachov - Miejscowość położona w dolinie rzeki Mumlava, leżąca na wysokości 680 m n.p.m. 9 km tras zjazdowych obsługiwanych przez 2 kolejki i 8 wyciągów o łącznej przepustowości 4400 os./h Narciarstwo w mieście Harrachov koncentruje się przede wszystkim przy Czarciej Górze (Čertová Hora 1022 m n.p.m.). Na jej zboczach utworzono kilka tras zjazdowych o zróżnicowanym stopniu trudności, ponadto trasy biegowe, a w okolicy także kilka skoczni narciarskich. Harrachov jest idealnym miejscem nie tylko dla narciarzy zjazdowych i biegowych, ale także dla snowboardzistów. Mogą oni korzystać z tych samych co narciarze zjazdów, 2- czy 4 - krzesełkowych wyciągów i szlaków zjazdowych. Szkoły nauki jazdy na snowboardzie.

Červenohorské Sedlo leży na przełęczy na wysokości 1013 m i rozdzielone jest na stoki północne oraz południowe. 5 km tras zjazdowych obsługiwanych przez 7 wyciągów o łącznej przepustowości 4800 os./h. Trasy znajdują się na wysokościach 862 - 1164 m n.p.m.

Ramzová znajduje się ok. 10 km od miasta Jeseník, w odległości ok. 5 km od ośrodków Ostružná i Petříkov. W ośrodku Ramzová 8,6 km tras zjazdowych obsługiwanych przez 2 kolejki i 4 wyciągi o łącznej przepustowości 3590 os./h.

 « Powrót


Czechy - SPIS OFERT

Wczasy
1. APARTAMENTY ADOS 
2. HOLIDAY CENTER -
3. HOTEL ADELKA 
4. HOTEL AQUAPARK SPINDL 
5. HOTEL BABYLON 
6. HOTEL EDEN 
7. HOTEL EMERICH 
8. HOTEL ENERGETIK 
9. HOTEL GARNI GRYF 
10. HOTEL GRAND -
11. HOTEL LIŚĆ I FARMA 
12. HOTEL LUCNI DUM 
13. HOTEL PROM 
14. HOTEL SNEZKA 
15. HOTEL VLADIMIR 
16. PENSJONAT CALIMERO 
17. PENSJONAT FONTANA -
18. PENSJONAT SANCE - SYLWESTER -
19. SPORTHOTEL RYZOVISTE +
20. SYLWESTER W CZECHACH -
21. UZDROWISKO *** 

Wycieczki objazdowe
1. CZESKIE IMPRESJE  
2. CZESKIE IMPRESJE 5 DNI 
3. Kutna Hora - Karlowe Wary - Praga 4 DNI 
4. PRAGA - SYLWESTER EXPRESS  
5. SYLWESTER W PRADZE 
6. SYLWESTER W PRADZE - 5 DNI 
7. SYLWESTER W PRADZE 4 DNI - Hotel Janousek*** 
8. SYLWESTER W PRADZE 4 DNI - Hotel Volha** 
9. SYLWESTER W PRADZE 6 DNI - Hotel Sport*** 

Dla zakładów pracy - wycieczki objazdowe
1. PRAGA - 3 dni 

Dla szkół - wycieczki szkolne
1. ZOO SAFARII - 1 dzień 


 
 Code and design by new4mat.com  Organizator  |  Administrator  

STRONA GŁÓWNA | BIURO PODRÓŻY | AGENCI | DOKUMENTY | KONCESJE | GALERIA | WKRÓTCE | TAPETY | INFO | KONTAKT

 Wyszukiwanie ofert   Strefa dla agenta   Oferty dnia   Oferty First-time   Oferty Last-minute   Opisy krajów   Hotele - wczasy   Hotele - zwiedzanie   Ośrodki studenckie   Ośrodki młodzieżowe   Opisy wycieczek   Konferencje i szkolenia   Wycieczki objazdowe   Wycieczki szkolne   Zielone szkoły   Pielgrzymki   Bilety lotnicze   Plany lotnisk   Bilety autokarowe   Wynajem autokaru   Ubezpieczenia   Warunki ubezpieczenia   Warunki uczestnictwa   Przewodniki   Pogoda na WP   Informacje dla Polaków za granicą